jaka siłownia?

Forum Kulturystyki: dietetyka, suplementy, kulturystyka, fitness, zdrowie, odżywianie, trening, odżywki, doping, odchudzanie, siłownia.
foczka
Level 1
Level 1

Re: jaka siłownia?

Postautor: foczka » 09 paź 2017, 08:26

Poczytaj koniecznie o Energym: http://www.energym.com.pl/2-o-energym. To dwa kluby fitness, które znajdują się w Krakowie. Mają świetną ofertę - zarówno jeśli chodzi o wybór zajęć fitness, jak i o cenę karnetu. Zdecydowanie warto się z nią zapoznać.

daniellozo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: daniellozo » 16 paź 2017, 14:22

Ja bym zaczął na początku od jakiejś tańszej. Powód? Jest prosty. Nie wiadomo jak będzie z motywacją. Jak dopiero po jakimś dłuższym czasie stwierdzisz, że masz nadal ochotę na ćwiczenia to można pomyśleć o zmianie na jakąś bardziej ambitną, z większym wyposażeniem. Nie ma sensu na początku wydawać więcej pieniędzy niż jest to konieczne.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: archiwald » 17 paź 2017, 14:36

daniellozo pisze:Ja bym zaczął na początku od jakiejś tańszej. Powód? Jest prosty. Nie wiadomo jak będzie z motywacją. Jak dopiero po jakimś dłuższym czasie stwierdzisz, że masz nadal ochotę na ćwiczenia to można pomyśleć o zmianie na jakąś bardziej ambitną, z większym wyposażeniem. Nie ma sensu na początku wydawać więcej pieniędzy niż jest to konieczne.

To może od razu zacząć od siłowni parkowych? :D Ostatnimi czasy jest wysyp takich czy to właśnie w parkach czy to nad jeziorami i w innych miejscach. Dobre na początek? :rotfl:
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 13:34

Ja korzystam z siłowni na świeżym powietrzu ponieważ jest to dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują dobrej atmosfery na siłowni. Ja również szukałem takiego miejsca w którym mógłbym poćwiczyć a także po oddychać świeżym powietrzem.
Ela78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ela78 » 07 gru 2017, 09:38

Chodzisz na siłownię, aby rozwijać mięśnie i zbudować lepszą sylwetkę. Ale czy wiesz jak ćwiczyć mózg, aby cieszyć się znakomitą sprawnością umysłową – lepszą pamięcią i niezawodnym intelektem? Nie ? to warto poczytać o tym an stronie http://www.kapitalka.pl/jak-cwiczyc-moz ... ng-umyslu/
Awatar użytkownika
mund
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mund » 14 gru 2017, 14:20

Szkoda, że tak mało mówi się o niedocenianych siłowniach osiedlowych. To właśnie na nich dzisiejsi kulturyści, zawodnicy MMA i inni sportowcy wylewali litry potu każdego dnia. W dalszym ciągu u mnie taka działa, i pomimo że niekiedy sprzęt jest starszy niż ja, to jednak mam do niej sentyment. Nie tyle siłownia ważna co ludzie jakich na niej spotkamy ;)

Wróć do „Kulturystyka”