Gry komputerowe

Sprzęt Komputerowy: monitor, komputer, drukarka, skaner, karta graficzna, karta muzyczna, głośniki
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz

Gry komputerowe

Postautor: DominikaSika » 28 wrz 2017, 01:37

Aby profesjonalnie grać w gry komputerowe, trzeba przede wszystkim mieć pomysł. Moim zdaniem najfajniejsze jest to, że coraz więcej osób ten pomysł ma. Zapotrzebowanie rośnie, a ludzie coraz częściej spełniają swoje marzenia. To jest piękne. Przeczytałem nawet ostatnio tekst o tym, jak zostać streamerem. Dosłownie! Podaje link dla zainteresowanych: http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html - myślę, że każdy, kto planuje karierę, powinien to przeczytać, wiele rzeczy wyjaśni się już na początku - warto.

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Gry komputerowe

Postautor: miracle » 28 wrz 2017, 15:19

Gry komputerowe to już jest biznes.
monikabert90
Level 1
Level 1

Re: Gry komputerowe

Postautor: monikabert90 » 06 kwie 2018, 13:00

Mi szkoda czasu na gry komputerowe, jeśli już w coś gram, to tylko na telefonie lub tablecie, na przykład kiedy czekam na przystanku lub jadę pociągiem. Ostatnio bardzo mocno wciągnęła mnie gra SŁOWNA PODRÓŻ. Polega ona na układaniu słów z liter, więc nieźle ćwiczy szare komórki ;) Gra jest oczywiście darmowa, dostępna na App Store i Play Store, polecam serdecznie ;)

Wróć do „Sprzęt Komputerowy”