Jaki komputer do gier?

Sprzęt Komputerowy: monitor, komputer, drukarka, skaner, karta graficzna, karta muzyczna, głośniki
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: gardenia » 06 gru 2017, 14:19

Mam laptopa Lenovo Think Pad https://itnes.pl/notebooki-lenovo-thinkpad-l570/lenovo-thinkpad-l570-20j80020pb.html który używam do gier i wszystko ekstra chodzi. Procesor Intel Core i5, karta graficznaIntel HD Graphics 620 i nic się nie grzeje. Nie dałam za niego 4500 tylko 3010, co zdecydowanie mnie cieszy :) Polecam
daria12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 25 lis 2010, 07:23

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: daria12 » 13 gru 2017, 11:24

Z tymi laptopami do gier to różnie bywa. Mój dell nie nagrzewa się za bardzo, ale z drugiej strony nie gram w zbyt wymagające gry.
https://www.komputronik.pl/category/12615/laptopy-do-gier.html
jak się jednak popatrzy jakie są możłiwości wyboru, to nawet ktoś wymagający może coś dla siebie znaleźć. W moim przypadku stacjonarny komputer nie wchodzi w rachubę ze wzlgędów lokalowych i potrzeby mobilnego urządzenia, a tablet czy komórka nie do wszystkiego się nadają.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: bella91 » 09 sty 2018, 16:17

Ja mam lenovo stacjonarny i daje radę. Używam go do gier online i do pracy. Póki co nie mogę narzekać.
Jakiś czas temu trafiłam na https://gamehag.com/pl To portal z darmowymi grami online.
Jest w czym wybierać jesli chodzi o gry i można tam zbierać kamienie dusz które są niewymieranie później na nagrody.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: Mateo 77 » 10 sty 2018, 14:07

Pytanie, czy w takiej sytuacji nie będzie lepiej po prostu zakupić dobrego tabletu? Ja ostatnio sprawdzałem markę Allview i jestem pod dużym wrażeniem. Okazuje się, że za dobre pieniądze można stworzyć naprawdę solidny sprzęt. Zajrzyjcie do https://www.allview.pl/produkty/tablety.html i sami sie o tym przekonajcie. Jak dla mnie, temat jest warto uwagi.
wincyj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:37

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: wincyj » 25 sty 2018, 12:38

ja przede wszystkim odradzam laptopy - nie ma to jak PC: )
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: huteran » 01 lut 2018, 10:48

Generalnie wszystko zależy o jakich grach mówimy. Na http://morele.net/wiadomosc/jaki-komput ... tawy/2191/ znajdziesz wiele poradnikóœ dotyczących różnych gier. Jeżeli mówimy o bardziej wymagających tytułach to sprzęt będzie znacznie droższy. Generalnie warto wstrzymać isę obecnie chwilę z zakupem komputera.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: Kubalek3 » 26 lut 2018, 08:18

Obecnie dorwać komputer do gier to masakra jakaś. Zadnej dobrej karty graficznej w spoko cenie nie idzie kupić. Nawet używane są droższe niż kiedyś nówki.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: Kamilka75 » 21 mar 2018, 16:06

Oczywiście taki, który sprosta każdym wymaganiom. Niech no pomyślę.. Ten będzie odpowiedni http://www.mat.net.pl/aktualnosci/jaki- ... rchitekta/. To wydajny laptop produkowany dla architektów, którzy muszą pracować na sprzęcie najwyższej jakości, jeśli chcą się utrzymać w branży. Spokojnie Ci wystarczy go gier.
flora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2018, 14:03
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: flora » 29 mar 2018, 14:18

Jasne, że nie wszystkie gry będą chodzić nawet na najlepszym laptopie - w końcu to nie konsola, robiona konkretnie pod gry komputerowe, która udźwignie niejedną grafikę. Laptop, nawet taki reklamowany jako typowo do gier, nie będzie dorównywać czołowym konsolom pod względem parametrów technicznych, bo to jednak laptop i część mocy trzeba było włożyć w inne funkcje systemu. Jedynym rozwiązaniem jest kupienie składanego laptopa, wedle naszych preferencji i wymagań. Nie wiem, jak jest wtedy z gwarancją, ale wydaje mi się, że nie jest tak samo jak z gotowym sprzętem w tej materii. Szczerze powiem, że jak przeglądałam ostatnio w jakimś sklepie z elektroniką laptopy to trafiłam na HP Omen i mało nie zachorowałam z zachwytu - to był chyba najpiękniejszy wizualnie laptop, jaki widziałam. I aż jestem ciekawa, jak radzi sobie z bardziej wymagającymi sprzętowo grami, bo nie ukrywam, lubię sobie pograć w coś od czasu do czasu.
Awatar użytkownika
starco
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2018, 15:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: starco » 25 kwie 2018, 16:17

Ja właśnie stoję przed wyborem laptopa, który miałby być taki współdzielony między pracę a gry. Zastanawiam się nad laptopem typowo do gier, bo z zawodu jestem grafikiem, a więc myślę, że ten typ laptopa poradziłby sobie z bardziej wymagającymi oprogramowaniami do grafiki i animacji. Chyba, że się mylę, to bardzo bym prosił o rozjaśnienie sytuacji, jak to jest naprawdę. Nie ukrywam, trochę ich mam na oku, ale tych wszystkich nazw nie spamiętałem, więc ich nie podam.
Awatar użytkownika
theDoors
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2018, 14:59

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: theDoors » 25 maja 2018, 12:02

Polecam sprawdzić ofertę chillblast.pl, mają bardzo dużo dobrego sprzętu gamingowego w rozsądnych cenach :)
Małgoś
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2018, 09:56

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: Małgoś » 18 gru 2018, 14:08

Awatar użytkownika
porter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2018, 09:38

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: porter » 19 gru 2018, 13:39

Do gier i grafiki faktycznie lepiej jest brać większy ekran i mocny procesor z równie mocną kartą graficzną. Ja mam od kilku miesięcy Hp Omena 17 i wszystko pięknie chodzi, może poza nieco starszymi grami, które nie mają wsparcia dla systemu wyższego niż Windows 7/8. Ale bardzo się cieszę, że wreszcie swobodnie działa mi Krita - program graficzny o bardzo rozbudowanych funkcjach, w tym i animacja. Poprawiło to moją pracę i to znacznie :)
TwelveGirl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2018, 03:26

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: TwelveGirl » 24 gru 2018, 03:27

intel geforce
KneeHif
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2019, 03:32

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: KneeHif » 10 sty 2019, 03:33

złoży mi ktoś kompa pod gry do 3 k?

Wróć do „Sprzęt Komputerowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość