Zamennik baterii do lapopa

Sprzęt Komputerowy: monitor, komputer, drukarka, skaner, karta graficzna, karta muzyczna, głośniki
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Zamennik baterii do lapopa

Postautor: saraa » 02 sty 2014, 16:18

Czy ktoś z was stosował zamiennik oryginalnej baterii do laptopa? Znalazłam taki sklep http://www.ebaterie.pl/ z bateriami. Obecnie jego żywotność nie przekracza 20 min... No chyba, że nic na nim nie robię. Wtedy dochodzi do 25 min. Ale to wszystko mało. Chciałabym aby było tak jak dawniej czyli 2h...
fantbi.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 0
Rejestracja: 09 sie 2020, 10:51

Re: Zamennik baterii do lapopa

Postautor: fantbi.pl » 03 sty 2014, 11:06

Ja byłem zadowolony z baterii Batimexu.
Awatar użytkownika
Trash23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2017, 11:51

Re: Zamennik baterii do lapopa

Postautor: Trash23 » 03 mar 2017, 00:39

Warto kupić oryginał.
Awatar użytkownika
margotka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamennik baterii do lapopa

Postautor: margotka » 29 mar 2017, 11:43

To zależy, jakiej firmy będzie ten zamiennik, ale z drugiej strony nie nazywa się zamiennikiem bez powodu :( Na pewno żaden nie będzie tak jakościowo dobry jak jakakolwiek oryginalna bateria więc niestety raczej nie dostaniesz takiego, który trzymałby 2h bez ładowania.
Może mimo wszystko warto wydać więcej na oryginał? Bo on na pewno Ci tyle wytrzyma.
Awatar użytkownika
tripwire
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2017, 20:04

Re: Zamennik baterii do lapopa

Postautor: tripwire » 06 wrz 2017, 08:52

Ja się niestety w ogóle nie znam na tym obszarze tematycznym. Dlatego niezbyt będę w stanie pomóc...
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Zamennik baterii do lapopa

Postautor: Kamilka75 » 28 cze 2018, 13:46

Hej, wiesz co, ja jakiś czas temu też miałam wymianę baterii i nie kupowałam ze sklepu oficjalnego. Zresztą całą naprawdę zrobił dla mnie kolega męża, więc nawet gdzie kupował. Może w Seltrade https://seltrade.pl/baterie , bo wiem, że stamtąd ściąga różne rzeczy, poczynając od baterii , żarówek, a na karmie dla psa, czy elementów do ogrodu kończąc. Powiem Ci, że baterie do laptopów też tam mają, stąd mam takie podejrzenie.

Wróć do „Sprzęt Komputerowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość