Jaki laptop kupić? - do pracy biurowej

Sprzęt Komputerowy: monitor, komputer, drukarka, skaner, karta graficzna, karta muzyczna, głośniki
niebieskiorzel
Level 2
Level 2

Re: Jaki laptop kupić? - do pracy biurowej

Postautor: niebieskiorzel » 26 gru 2019, 16:28

Dobrym pomysłem może być przykładowo zakup komputera macbook z oferty outlet jaką znajdziecie na stronie: https://mbazaar.pl/ Oferują oni produkty marki Apple w przystępnych cenach. Sądzę, że to naprawdę opcja godna uwagi. Sam posiadam od nich właśnie macbooka i sprawdza mi się on rewelacyjnie. Używam go zarówno w pracy jak i do użytku codziennego. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla Was przydatna.
dexter27
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dexter27 » 31 sty 2020, 05:12

Pitros pisze:No to może i ja sprawdzę co tam mają, ponieważ szukam powoli dla siebie nowego sprzętu i to zarówno do pracy, jak i dobrych gier.

Dokładnie. Najlepiej kupić taki wszystkomający, prawda? Czytałem ostatnio o laptopach z takimi parametrami, że praktycznie każda gierka Ci pójdzie. Spokojnie można je też wykorzystać do pracy. Świetne rozwiązanie, które też niestety sporo kosztuje. Dlatego stwierdziłem, żeby poszukać sprzętu używanego. Sam mam znajomego, który co roku musi mieć nowy telefon. Na pewno identyczna osoba znajdzie się też wśród posiadaczy takich laptopów. Ustawiłem sobie właśnie monitoring ogłoszeń na https://lzx.pl/ i czekam spokojnie na oferty. Wszystkie nowe ogłoszenia przychodzą mi średnio co cztery godziny na email. Usługa nim mnie nie kosztuje, a mam świeże zestawienie. W razie dobrej okazji mogę szybko zareagować. Ręcznie nigdy był nie przejrzał tak wielu portali ogłoszeniowych.
malygeniusz
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: malygeniusz » 30 sie 2020, 15:26

u mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza się maxbook ale oczywiście zależy od twoich preferencji, dodatkowo niektóre osoby narzekają, że macbook się grzejei nie wiedzą co robić. Moim zdaniem przyczyna jest jak w innych komputerach - zapchany wentylator czy jakies wirusy. W każdym razie warto rozważyc macka, jest bardzo intuicyjny

Wróć do „Sprzęt Komputerowy”