notebooki

Sprzęt Komputerowy: monitor, komputer, drukarka, skaner, karta graficzna, karta muzyczna, głośniki
toomekkk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:53

notebooki

Postautor: toomekkk » 10 sie 2009, 08:12

hej, posiada ktoś taki mały notebook ASUS Eee PC 1000H ?? sprawdza się? bateria ponoć trzyma do 8-9 godzin...warto kupić??
Awatar użytkownika
mixery
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:32
Lokalizacja: jesteś?

Postautor: mixery » 12 sie 2009, 23:03

Ja mam acer one ale sprzedaje i zamieniam na stacjonarny, bateria długo trzyma, ale to jeden z nie wielu plusów. Nie chce mi się rozpisywać ale lepiej dorzucić i kupić zwykły laptop , nawet jak dla dziecka
toomekkk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:53

Postautor: toomekkk » 14 sie 2009, 08:31

no ja mam 2letniego Asusa. ogolnie Asusy mają słabą baterie, ten mój po tych dwóch latach trzyma 25minut :D rewelka. sorry, ale Acer mnie jakos nie przekonuje...rodzicom wybrałem w grudniu IBM Lenovo- bateria 4godziny 15,4cala ekran!! no i ja szukam, czegoś bardzo mobilnego...musze looknąc na jakieś testy tego acera co masz...ale jak ma tylko jeden + to ma małe szanse :P thx
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: notebooki

Postautor: Kasiaaa » 10 lip 2017, 00:52

Notebook'i bardziej przemawiają za mną, mniejsze, ładniejsze, poręczniejsze itp. U nich nie dawno oglądałam kilka ciekawych modeli, które utkwiły mi w pamięci https://www.morele.net/laptopy/laptopy/notebooki-laptopy-ultrabooki-31/ Jeżeli martwisz się różnica wielkości te 0.7" to po kilku dniach zapomnisz o tym. Przyzwyczaisz się praktycznie do każdego rozmiaru sprzętu. Bardziej skupiła bym się na wydajności baterii.
Awatar użytkownika
damianoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:37
Lokalizacja: Łódź

Re: notebooki

Postautor: damianoo » 13 lip 2017, 14:01

Mało który notebook ma teraz naprawdę bardzo mocną baterię, która wytrzyma dłużej niż, powiedzmy, 5 godzin. Obecnie w tych standardowych do 3000 zł max. dają słabsze baterie. Może inaczej jest w tych droższych, ale nie sądzę, by różnica była diametralna. Sytuacja jest podobna do smartfonów. Według mnie trzeba zwracać uwagę na parametry procesora, bo to od jego mocy zależy, jak płynnie będzie działać sam notebook i jak będzie zużywać się bateria. Teoretycznie im mocniejszy, tym lepiej.
lopez
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2017, 17:12

Re: notebooki

Postautor: lopez » 15 gru 2017, 00:36

W/g mnie Acer to niezły wybór. Zależy też do czego ma służyć. Trafiłem niedawno na http://leasinglaptopa.pl/Acer_VN7-793G- ... e5f010bcac
Komputer praktycznie uniwersalny, dobre parametry, solidna obudowa. Jeśli dodać do tego możliwość prywatnego leasingu i późniejszego wykupu to czego więcej potrzeba?
Polecam, na stronie znajdziecie również wiele innych laptopów, z pewnością wybierzecie coś dla siebie
Awatar użytkownika
hattrik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2018, 17:54

Re: notebooki

Postautor: hattrik » 11 wrz 2018, 17:04

Podpytajcie w tej materii znajomych. Sądzę, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
judyta.m
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:22

Re: notebooki

Postautor: judyta.m » 07 paź 2018, 18:34

Własnie zaczełam studia i laptop zdecydowanie to za duża rzecz co myślicie o notebooku w zamian tego?

Wróć do „Sprzęt Komputerowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość