Jaki komputer do gier?

Sprzęt Komputerowy: monitor, komputer, drukarka, skaner, karta graficzna, karta muzyczna, głośniki
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: Dolka920 » 13 sie 2019, 19:49

Wydaje mi się że laptop jest bardziej funkcjonalny,pod każdym względem. Mozna go używac zarówno w firmie jak i w domu.Możemy ze tak powiem z każdym miejscu pracować jeśli akurat jest taka potrzeba. Sama miałam ostatnio taką sytuację że poproszono mnie o zrobienie prezentacji, dobrze że był w sali gdzie miałam to zrobić telewizor, bez problemu podłaczyłam laptop kablem HDMI tu jest fajny artykuł jak jeszcze ktoś nie wie jak to zrobić https://freeisoft.pl/artykul/jak-podlac ... do-laptopa Wszystko poszło bezproblemowo. Podobnie robię w domu jak mam zjazd rodzinny i wszyscy chcą obejrzeć jakieś fotografie. Więc dlatego dla mnie laptop jest niezastąpiony w każdej sytuacji.

WawPG
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki komputer do gier?

Postautor: WawPG » 14 sie 2019, 10:27

Oczywiście, że komputer dla gier wyjdzie ci taniej, niż gamingowy laptop. I w razie czego, zawsze możesz łatwo wymienić jakieś części, a w przypadku laptopa to jest bardziej skomplikowane, albo w ogóle niemożliwe.

Wróć do „Sprzęt Komputerowy”