Projektowanie wnetrz- nauka

Nauka: ciekawostki Świata nauki.
qmiclesp11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2013, 08:18
Lokalizacja: Bochnia

Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: qmiclesp11 » 15 paź 2013, 08:45

Witam chcialbym ksztalcic się w zawodzie architektura wnetrz. Obecnie koncze szkole srednia. Potrzebuje pomocy poniewaz, nie wiem czy ukonczenie takiej klasy jak technik budowlaniec , no i kwalifikacje w tym zawodze pomoga , czy maja jakis wplyw na przyszlosc w zawodzie projektant wnetrz,czy samo krztalcenie się .
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: monikabert90 » 03 cze 2017, 09:33

Nie do końca rozumiem Twoje pytanie. Jeśli chcesz iść na architekturę wnętrz, zobacz sobie na stronie uczelni, którą wybierzesz, jakie są wymagania na ten kierunek i zrób wszystko, aby je spełnić. Warto też, abyś aktywnie interesował się tą tematyką. Czytaj czasopisma branżowe i strony oraz blogi w internecie na ten temat. Mogę polecić Ci na przykład stronę www.dekoarchitekci.pl na której znajdziesz wiele ciekawostek związanych z architekturą wnętrz.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 11:32

Ostatnio kiedy remontowałem swój dom doszedłem do momentu, w którym musiałem wybrać kolor ścian oraz meble, w ogóle nie miałem pojęcia jak ma wyglądać mój dom wewnątrz. Dlatego zdecydowałem się na dekoratora wnętrz, styl angielski, który zmieni mój dom w dom w którym chciałbym mieszkać przez dłuugie lata. Po 2 tygodniach prac gdy wszedłem do domu oniemiałem z wrażenia, specjalista stworzył raj na ziemi dla mojej osoby.
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: Michauuu337 » 18 paź 2017, 09:32

Co myślicie ogółem o studiach z projektowania ? Ponieważ chciałbym zostać projektantem wnętrz, jest to dobrze płatna praca, która wymaga dużej kreatywności. Ostatnio zatrudniłem firmę do projektowania i aranżacji wnętrza w mojej firmie i zachwyciło mnie to, od zawsze lubiłem projektować. Nawet sam sobie zaprojektowałem kuchnie, którą wychwalają wszyscy moi znajomi.
Grig
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:55

Re: Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: Grig » 10 lip 2018, 10:31

Polecam zatrudnić firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz - projektowanie wnętrz kraków, http://ddprojekt.pl/pl/oferta/projekty.html
Awatar użytkownika
Zbieracz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2018, 18:27

Re: Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: Zbieracz » 11 lip 2018, 16:44

A czy w Lublinie znacie jakiegoś sprawdzonego projektanta? Ja się właśnie zastanawiam, czy np. takie projektowanie wnętrz byłoby ok. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Niciarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2019, 16:01
Lokalizacja: Białystok

Re: Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: Niciarz » 01 kwie 2019, 16:06

W internecie widziałam wiele kursów i szkoleń o takiej tematyce. Dziedzina jest dość popularna, na pewno coś znajdziesz.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Projektowanie wnetrz- nauka

Postautor: niebieskiorzel » 12 maja 2019, 23:58

Warto też czasem zwrócić uwagę na to, że projektanci mają różne specjalności- jedni wolą wnętrza domów, inni na przykład biura. Mi potrzebni byli projektanci, którzy stworzyliby dla mnie gabinet stomatologiczny! Nikt się nie chciał tego podjąć... Ale na szczęście trafiłam na http://stomatologia.314.pl/projektowani ... ogicznych/ ,a to prawdziwi specjaliści jeśli chodzi o projektowanie gabinetów :D

Wróć do „Nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość