25.Kolejka

Piłka Nożna Forum: wszystko o piłce nożnej: ligi polskie i zagraniczne, tabele, wyniki, typy bukmacherskie.
Awatar użytkownika
Kubica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 16 lut 2009, 13:48
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

25.Kolejka

Postautor: Kubica » 27 kwie 2009, 16:53

[center]Polonia Bytom 1:0 Cracovia Kraków SKRÓT MECZU [/center]

[center]Wisła Kraków 3:1 Górnik Zabrze [/center]
Był to niewątpliwie emocjonujący mecz. Pierwsza połowa była strasznie szybka pierwszego gola mogliśmy oglądać w 12.minucie kiedy nasz kochany obrońco-napastnik Adam Banaś dość przypadkowo strzelił swojego czwartego gola za niedługo rozbujał się chłopak na końcówkę sezonu. Wisełka dość szybko wyrównała spotkanie a dokładnie Brożek przed meczem nikt się nie spodziewał że po kontuzji będzie strzelał gole.Górnik kawałek i cała drugą polowe musiał grać bez swojego najlepszego piłkarza Adama Banaśa. W drugiej połowie przeważała Wisełka ale i tak gra była dość wyrównana w 72.minucie po golu Boguskiego Wisła weszła na prowadzeniu w meczu. Paweł Brożek bohater pierwszego gola dla Wisły w 83.minucie ładnym strzałem głową powiększył prowadzenie na 3:1.Piłkarze z Krakowa weszli na lidera w tabeli ale tylko do niedzieli Paweł Brożek dzięki dwóch bramek zrównał się w klasyfikacji strzelców z Chinayama. A piłkarze z Zabrza bliżej pierwszej ligi...
o nie!... Górnik musi pozostać w Ekstraklasie. Jeżeli banaś grałby dalej wynik byłby inny..
[center]SKRÓT MECZU [/center]

[center]Ruch Chorzów 0:1 GKS Bełchatów [/center]
[center]SKRÓT MECZU [/center]

[center]Lechia Gdańsk 2:1 Arka Gdynia[/center]
[center]SKRÓT MECZU [/center]

[center]Odra Wodzisław 1:1 Polonia Warszawa
[/center]
[center]
Śląsk Wrocław 2:0 Jagiellonia Białystok [/center]
Mecz toczył się na bardzo szybkim tempie, był bardzo wyrównany. Szkoda że wynik końcowy był akurat taki obie drużyny miały wiele okazji ale Jadze zabrakło wykończenia. Najbardziej szkoda mi tej drugiej bramki która nie powinna wpaść ale zdecydował błąd bardzo doświadczonego bramkarza Jagi, ale i tak wg.mnie spisał się najlepiej uratował Jage przed większą porażka.
[center]SKRÓT MECZU [/center]

[center]ŁKS Łódź 0:1 Piast Gliwice [/center]
Pierwsza połowa była wyrównana obie drużyny miały dogodne sytuacje w 14.minucie ŁKS był bliski objęcia prowadzenia ale tą sytuacje zmarnował Kujawa nie trafiając w piłkę.
Druga połowa ŁKS nadał tępo grze próbowali strzelić bramkę która da im zwycięstwo ale Kasprzik który wiosną radzi sobie bardzo dobrze nie pozwolił piłkarzom z Łodzi strzelić gola.
No i nareszcie 60.minuta kiedy Jakub Smektała z około 13.metrów nie dał szans Bodziowi. W ostatnich minutach gra była bardzo szybka obie drużyny miały jeszcze po dogodnej sytuacji ale żaden z klubów jej nie wykorzystał.
Dzięki temu zwycięstwu Piast awansował na 10.miejsce w tabeli i brakuje im tylko 1.pkt do Łodzian. Piast dalej liczy się w walce o utrzymanie ale ta drużyna nie zasługuje na 1.lige.
Kto jest piłkarzem tego meczu wg.mnie to Kasprzik oraz Wyparło którzy swoimi interwencjami uratowali drużynę nad większymi porażkami.
[center]SKRÓT MECZU [/center]
[center]
Legia Warszawa 1:1 Lech Poznań [/center]
Remis jak najbardziej zasłużony ale nikogo z obu stron nie zadowala mnie też. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważała Legia, nie dali pograć Lechowi którzy nie stworzyli se zbyt dużo dogodnych akcji. Przed pierwszym gwizdkiem na przerwę wynik mógłby być większy dla Legi ale Kotorowski swoimi pewnymi interwencjami na to nie pozwolił. No i gol autorstwa Chinyama, świetnie wykorzystał dośrodkowanie Rogera.
Druga połowa tym razem zdecydowanie przeważali piłkarze z Poznania. Legia mogła się jedynie bronić próbowali z szybkimi kontratakami ale się im to nie udawało. Kilka dogodnych sytuacji miał Stemir Stilić ale nie pokonał Jana Muchy, No i nareszcie 75.minuta kiedy Stilić dośrodkowuje z rzutu rożnego Bosacki zgrywa do "Lewego" ten ładnym strzałem kieruje piłkę do bramki.
[center]SKRÓT MECZU [/center]

Opisałem te mecze które oglądałem, można spotkać się z tymi opisami na innym forum :D
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2009, 18:09 przez Kubica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mixery
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:32
Lokalizacja: jesteś?

Postautor: mixery » 27 kwie 2009, 17:43


Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość