Terminarz

Piłka Nożna Forum: wszystko o piłce nożnej: ligi polskie i zagraniczne, tabele, wyniki, typy bukmacherskie.
Awatar użytkownika
Kubica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 16 lut 2009, 13:48
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

Terminarz

Postautor: Kubica » 22 lut 2009, 17:43

18. Kolejka
27-02-2009
Polonia Bytom - Wisła Kraków 17:45
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 20:00
28-02-2009
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 14:45
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 16:00
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 17:00
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 19:15
01-03-2009
Odra Wodzisław - ŁKS Łódź 16:45
GKS Bełchatów - Lech Poznań 17:00

Awatar użytkownika
Kubica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 16 lut 2009, 13:48
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

Postautor: Kubica » 02 mar 2009, 17:29

19. Kolejka
06-03-2009
ŁKS Łódź - Cracovia Kraków 17:45
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 20:00
07-03-2009
Piast Gliwice - GKS Bełchatów 14:45
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 17:00
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 18:15
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom 19:15
08-03-2009
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 17:00
Legia Warszawa - Odra Wodzisław 17:00
Awatar użytkownika
Kubica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 16 lut 2009, 13:48
Lokalizacja: Poland
Kontaktowanie:

Postautor: Kubica » 14 mar 2009, 19:10

21. Kolejka
20-03-2009
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 17:45
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 20:00
21-03-2009
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 14:45
Ruch Chorzów - Odra Wodzisław 17:00
Lech Poznań - Arka Gdynia 18:15
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 19:15
22-03-2009
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 14:45
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 17:00
22. Kolejka
03-04-2009
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17:45
Arka Gdynia - Legia Warszawa 20:00
04-04-2009
Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 14:45
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 17:00
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 18:15
Polonia Warszawa - Polonia Bytom 19:15
05-04-2009
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 14:45
Lech Poznań - Wisła Kraków 17:00

23. Kolejka
09-04-2009
Polonia Bytom - Odra Wodzisław 17:45
ŁKS Łódź - Arka Gdynia 20:00
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 20:00
11-04-2009
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 13:15
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 15:30
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 17:30
Piast Gliwice - Lech Poznań 17:45
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 20:00

24. Kolejka
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 17:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 20:00
18-04-2009
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław 14:45
Górnik Zabrze - Polonia Bytom 17:00
Lech Poznań - ŁKS Łódź 18:15
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 19:15
19-04-2009
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 16:00
Arka Gdynia - Wisła Kraków 17:00


25. Kolejka
24-04-2009
Polonia Bytom - Cracovia Kraków 17:45 Orange Sport TV
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 20:00 Canal+/Orange Sport TV
25-04-2009
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 14:45 Orange Sport TV
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 16:00 Canal +
Odra Wodzisław - Polonia Warszawa 17:00 Orange Sport TV
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 19:15 Orange Sport TV
26-04-2009
ŁKS Łódź - Piast Gliwice 16:00 Orange Sport TV
Legia Warszawa - Lech Poznań 17:00 TVP


Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość