Jak fotografować z wbudowaną lampą błyskową?

Fotografia Miesiąca
ibikopeq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:26

Jak fotografować z wbudowaną lampą błyskową?

Postautor: ibikopeq » 15 sty 2017, 21:27

Regulacja siły błysku polega na tym, że fotografujesz z lampą błyskową o różnym natężeniu mocy błysku. Dzięki temu możesz uzyskać bardziej naturalny efekt na swoich zdjęciach.


W zależności od tego jakim aparatem fotografujesz fotobudka warszawa cena kompensację siły błysku możesz regulować w różnym zakresie.U mnie można regulować siłę błysku w zakresie -3 EV (ciemniej) do +1 EV (jaśniej).


To o czym musisz pamiętać to to, że kompensując siłę błysku zmienia się tylko ilość światła, która jest emitowana przez flesz. Natomiast zmianie nie ulegają takie parametry jak: czas naświetlania, wartość przysłony czy też parametry ISO.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Jak fotografować z wbudowaną lampą błyskową?

Postautor: miracle » 16 sty 2017, 12:17

Jak to jak? Byle się nie odbiła nigdzie ;)
Krzysztofff
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2017, 23:33

Re: Jak fotografować z wbudowaną lampą błyskową?

Postautor: Krzysztofff » 19 sty 2017, 21:08

Dokładnie...
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Jak fotografować z wbudowaną lampą błyskową?

Postautor: kaszka6 » 29 sie 2018, 12:38

Skoro już o fotobudkach mowa, to może powiecie mi - jeżeli jesteście bardziej zorientowani - czy oferta tej fotobudki na wesele z Krakowa jest konkurencyjna? Bo w kwestiach cen za takie usługi kompletnie się nie orientują.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak fotografować z wbudowaną lampą błyskową?

Postautor: bella3 » 29 sie 2018, 22:54

@kaszka6 dowiedz się jakiej firmy mają te fotobudki, ceny normalne, taka norma za wynajem fotobudki ale radzę sprawdzić jak z jakością. Wynajmowałam dwie fotobudki do tej pory za te same praktycznie pieniądze a były to sprzęty zupełnie innej klasy. Ta od Smove robiła piękne zdjęcia, wyraźne, szybko, solidnie wykonana. Druga obawiałam się czy się nie rozpadnie zanim zdążą ja zabrać. I fotki niestety bardzo średnie. Każdy wynajmujący udzieli Ci informacji jakiego producenta ma fotobudkę.

Wróć do „Fotografia Miesiąca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość