oczyszczalnie ścieków

Wydarzenia, wiadomości, informacje, aktualności z Polski i ze świata. Gorące dyskusje!
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: oczyszczalnie ścieków

Postautor: miracle » 14 lis 2017, 11:02

To prawda. Oczyszczalnie to lepsze rozwiązanie niż szamba.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: oczyszczalnie ścieków

Postautor: Manuela » 25 wrz 2019, 10:22

Racja, z tym się zgodzę. Same oczyszczalnie są droższe przy kupnie i montażu, ale inwestycja szybko się zwraca i nie trzeba ich co chwile opróżniać. Wystarczy, że pilnuje się czystości samych oczyszczalni przy czym stosuje się odpowiednie biopreparaty: http://budowadomu24.pl/jakie-biopreparaty-stosuje-sie-do-przydomowych-oczyszczalni-sciekow/ . Dzięki nim oczyszczalnia ścieków będzie mogla funkcjonować prawidłowo i spełniać swoją podstawową rolę. Dzięki nim pozbywamy się też nieprzyjemnych zapachów.
Mahone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:06

Re: oczyszczalnie ścieków

Postautor: Mahone » 18 lut 2020, 12:32

Ja uważam, że jeśli jest taka możliwość, to najlepszą opcją jest podłączenie się do miejskiego systemu kanalizacji :P
Joana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 23 paź 2020, 21:23

Re: oczyszczalnie ścieków

Postautor: Joana » 29 paź 2020, 12:00

No właśnie nie wszędzie się da podłączyć do oczyszczalni sciekow.
Oczyszczalnie przy montażu droższe Ale potem inwestycja się zwraca
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: oczyszczalnie ścieków

Postautor: Kamilka75 » 29 lis 2020, 08:46

Właśnie czytam, że to bardzo dobry temat, ale jeśli się ma szambo, albo oczyszczalnie, to ma się sporo obowiązków. Nie wiem jeszcze jakich, bo to poznaję dopiero, ale w sumie niby takie bakterie do szamba mam kupować i to podobno bardzo dobrze działa. Nie wiem, jak mówię, dopiero się rozeznaję, ale mam nadzieję, że pójdzie mi to w miarę szybko.

Wróć do „Wydarzenia: Polska i Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość