Słuchawki bezprzewodowe do 300$ (ok. 1000zł)

Forum RTV - co kupić? Opinie, informacje, komentarze o sprzęcie RTV. Sprzęt Hi-Fi, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, głośniki, odtwarzacze CD, DVD, Blu-ray, telewizory, LCD, LED, PLAZMA.
Negative
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2018, 01:19

Słuchawki bezprzewodowe do 300$ (ok. 1000zł)

Postautor: Negative » 08 sty 2018, 01:28

Witam

Poszukuję dobrych słuchawek bezprzewodowych (bluetooth), dousznych. Ostatnie jakie miałem po latach użytkowania skończyły w pralce i jedna słuchawka się uszkodziła. Aktualnie szukam czegoś równie dobrego, lub lepszego od moich poprzedników. Jestem w stanie przeznaczyć na nie do 300$ (ok. 1000zł). Zależy mi by były wytrzymałe, miały dobry dźwięk, oraz by były podobne w budowie (połączone kablem, "pilocik" dzięki któremu można zatrzymywać/wznawiać odtwarzanie, oraz zmieniać głośność itp). Słuchawek będę używał tylko na telefonie w 90% do muzyki, reszta to Youtube, czy inne takie. Nie zamierzam prowadzić przez nie żadnych rozmów. Słucham praktycznie wszystkiego, lecz najwięcej rapu i różnych pochodnych metalu, dla tego prosiłbym by głównie pod te dwa gatunki dobierać słuchawki.

Zakupu będę dokonywał w USA, więc prosiłbym o produkty tutaj dostępne. Najbardziej odpowiadałby mi Amazon.


Moje ostatnie słuchawki: Beats by Dr Dre Powerbeats 2
Mój telefon: Samsung Galaxy S8

Program którego używam do odtwarzania muzyki: Poweramp w wersji premium

Screen mojej playlisty

Wróć do „Forum RTV - co kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość