Słuchawki

Forum RTV - co kupić? Opinie, informacje, komentarze o sprzęcie RTV. Sprzęt Hi-Fi, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, głośniki, odtwarzacze CD, DVD, Blu-ray, telewizory, LCD, LED, PLAZMA.
niebieskiorzel
Level 1
Level 1

Re: Słuchawki

Postautor: niebieskiorzel » 27 gru 2018, 20:08

Według mnie jeśli decydować się na słuchawki to obecnie zamawiać należy tylko słuchawki bezprzewodowe nauszne. Jak dla mnie nausznych jest dużo lepsza jakość dźwięku, a to że bezprzewodowe to zapewnia naprawdę sporą funkcjonalność. Ostatnio kupiłem na przykład dla swojej dziewczyny słuchawki ze strony https://defunc.pl/produkt/sluchawki-nau ... owe-zlote/ i szczerze mogę również i Wam polecić taki ruch ;) Jest bardzo zadowolona z tego prezentu ;)

Eizzy
Level 1
Level 1

Postautor: Eizzy » 04 sty 2019, 10:49

Wybór słuchawek jest bardzo szeroki. Mało kto jednak zastanawia się jakie efekty poza tymi dobrymi, dźwiękowymi takie słuchawki powodują. Mogą one przecież w krótkim czasie osłabić słuch. Ja słuchawek używam raczej rzadko. Regularnie jednak badam słuch, aby w razie ubytków jak najszybciej działać. Bardzo podoba mi się aplikacja Test słuchu - https://www.signia-aparatysluchowe.pl/hearing-test/ która umożliwia szybkie sprawdzenie jak radzimy sobie z rozpoznawaniem słów z hałasem w tle. :)
rumcajs
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rumcajs » 10 mar 2019, 18:08

Bardzo mi się spodobały słuchawki isk hd9999 głównie ze względu a fakt, że mają wtyczkę, która pasuje do wielu urządzeń. Nie znam się za bardzo na sprzęcie tego typu i może ktoś mógłby mi doradzić na co oprócz wypomnianych wyżej wtyczek warto zwrócić uwagę? Druga sprawa chyba lepiej zrobić zakupy w sklepie internetowym, bo jeśli dobrze zauważyłem, to w sklepach stacjonarnych jest dużo mniejszy wybór.
matni
Level 1
Level 1

Postautor: matni » 07 cze 2019, 21:16

Jeśli chodzi o słuchawki do telefonu to polecam zakupić je w sklepie internetowym https://www.4gsm.pl/ , nie są one aż tak drogie jak może nam to się wydawać, taka cena za słuchawki to moim zdaniem spoko
krzysztofk5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: krzysztofk5 » 26 cze 2019, 09:45

ja polecam jedank słuchawki nauszne. Pół swoje życia stosowałem douszne i nabawiłem sie tylko szumów usznych. Na szczęście pozbyłem się tego dziadostwa z preparatem calminax
mariannowak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mariannowak » 01 lip 2019, 10:14

Szukam dobrych słuchawek bezprzewodowych i nie wiem na jakie się zdecydować. Może ktoś z Was ma i mógłby mi polecić?
itsok
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: itsok » 08 lip 2019, 10:26

Zanim zaczniecie kupować słuchawki do telefonu, bo są w promocji, warto poczytać, na co zwrócić uwagę przy zakupie. Nie każde słuchawki, nawet te drogi odtwarzają w dobrej jakości dźwięk.
Dżordż
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dżordż » 13 sie 2019, 18:53

jak boisz się o słuch to skorzystaj z licustin ;)
Kazoo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kazoo » 04 wrz 2019, 16:56

shilla pisze:Ja ogólnie jestem zwolenniczką słuchawek na kablu, ale muszę przyznać, że ostatnio coraz częściej rozglądam się za bezprzewodowymi. W sumie z jednego względu. Przede wszystkim wygoda i nie trzeba się martwić, że kabel gdzieś się zawinie, albo wstając laptop czy telefon nam polecą, bo zapomnimy o kablu. co sądzicie?

Też przechodzę na słuchawki bezprzewodowe od przyszłego tygodnia (przyjdzie paczka kurierem), bo mam już dość naprawiania przewodów. Naprawdę nie mam pojęcia ile razy już musiałem łatać kable, lutować jacka czy sprawdzać gdzie się coś naderwało. Był taki czas, że tego typu termokurczki http://aciro.pl/rura-termokurczliwa-mdt-a-12-3.html nawet nie wynosiłem z pokoju, bo można było na szybko zaizolować przetarcie na kablu :D
neon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: neon » 26 wrz 2019, 13:33

Rozumiem Was doskonale, bo ja miałem podobnie. Tyle razy się denerwowałem na te kable i jeszcze wiele razy miałem sytuacje, że mi coś tam nie stykało i robiło się zwarcie. Ja znalazłem słuchawki Sennheiser na Ceneo i teraz zabieram je zawsze ze sobą i jeszcze ani raz nie miałem z nimi problemu :D
Angelika12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Angelika12 » 13 paź 2019, 17:39

Jestem osobą która bardzo lubi słuchać muzyki. Czy to w domu, czy w podróży dlatego też potrzebuje dobrych słuchawek. Zależy mi na tym aby słuchawki było dobre ale jednak nie drogie. Podczas przeglądania różnych ofert w internecie, zwróciłam uwagę na stronę https://terdeals.com/pl/ranking/128/ran ... h-do-50-zl . Ta strona bardzo pomogła mi w wyborze i na pewno kupie któreś z tych.
adam.wronek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: adam.wronek » 14 paź 2019, 13:43

Jeśli dużo używacie słuchawek to ja polecam coś naprawdę solidnego wybrać. Mój brat bardzo długi czas cięgle słuchał głośnej muzyki w słuchawkach i teraz wszystko wychodzi. Ma upośledzenie słuchu i wcale nie jest to takie proste do wyleczenia, żyć też z tym dość ciężko. Nie warto oszczędzać na takim sprzęcie, bo można się niezłych kłopotów nabawić.

Wróć do „Forum RTV - co kupić?”