Słuchawki

Forum RTV - co kupić? Opinie, informacje, komentarze o sprzęcie RTV. Sprzęt Hi-Fi, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, głośniki, odtwarzacze CD, DVD, Blu-ray, telewizory, LCD, LED, PLAZMA.
katelia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 maja 2013, 20:33
Lokalizacja: opole

Słuchawki

Postautor: katelia1 » 31 paź 2013, 15:15

Widzialam w Euro fajną promocje z rabatami na słuchawki (dla zainteresowanych tutaj ).
Od dość dawna chodzi mi po głowie zakup modelu Sony MDR-ZX100 (piękne, różowe :D). Co o nich myślicie? Zależy mi przede wszystkimna dobrej jakości dźwięku w stosunku do ceny! Nie wydam na nie więcej niż 100 zł.
Liczę na waszą szybką (!!) pomoc ;)
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Słuchawki

Postautor: abrakadabra » 18 gru 2013, 14:35

osobiście polecam Pioniera, kosztują coś ponad 100 PLN ale dźwięk jak na małe słuchawki za niewielką cenę mają bardzo dobry :)
verdina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 21 gru 2013, 14:38

Re: Słuchawki

Postautor: verdina » 21 gru 2013, 15:12

Ja mam bardzo "sławne" słuchawki Kruger&Matz dzięki teledyskowi Donatana My Słowianie, ale są bardzo fajne, jakość dźwięku super, mocne basowe brzmienie i cena tez ok.
silvaer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2015, 11:27

Re: Słuchawki

Postautor: silvaer » 26 paź 2015, 11:30

Ja z sony mam kiepskie doświadczenia. Zastanów się dobrze. Jest sporo innych, lepszych firm.
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Słuchawki

Postautor: piotrek21 » 28 kwie 2016, 20:34

Zależy jakie słuchawki i do czego. jak masz dobrą kartę dźwiękową, to np. creative aurvana, to bardzo dobry wybór. Jeśli masz tylko zintegrowaną kartę dźwiękową, to możesz kupić słuchawki z kartą dźwiękową, ale one są droższe http://www.morele.net/wiadomosc/sluchaw ... psze/2612/
Kropeczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 sie 2016, 07:19

Re: Słuchawki

Postautor: Kropeczka » 21 sie 2016, 18:03

Kruger&Matz ma bardzo fajne słuchawki! Jeśli chcesz dobrze wygłuszyć otoczenie to te będą fajne http://www.lpelektronik.com/sluchawki/8 ... 14274.html
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Słuchawki

Postautor: Radkalor » 27 paź 2016, 20:58

Dokładnie, wszystko zależne do czego będą potrzebne te słuchawki. Jeżeli będziesz potrzebować bezprzewodowych to polecam Ci zajrzeć na stronę Mp3Audio - http://mp3audio.pl/jakie-sluchawki-do-biegania-ranking/ - gdzie znajdziesz ciekawy ranking takich słuchawek.
adaxx123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 01 cze 2017, 12:31

Re: Słuchawki

Postautor: adaxx123 » 15 sie 2018, 19:29

Ja osobiście mogę Ci polecić Philips SHL3060, są w przystępnej cenie. A ja jak szukałem słuchawek dla siebie to obczajałem różnego typu rankingi słuchawek nausznych, bo douszne odpadły już na pierwszym etapie. Po pierwsze mam problem z tym że mi będą wypadać i wgl... Ach szkoda ogólnie wydawać kasy na takie, lepiej zainwestować te 200-300zł i mieć bardzo fajne słuchaweczki ;)
Awatar użytkownika
majkel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 25 mar 2016, 09:00

Re: Słuchawki

Postautor: majkel » 21 sie 2018, 10:23

Co do słuchawek, to to jest temat rzeka. Co chwilę powstają nowe modele, do tego masz wybór nausznych, dousznych, czy nawet wokółusznych. Pytanie brzmi takżę, do czego potrzebujesz słuchawek. Wiadomo że do słuchania muzyki, ale do sportu będą inne. Bezprzewodowe też mogą być różne. No i cena też jest istotna. Bo można kupić słuchawki za 20 zł, ale kupisz też za ponad tysiąc i to nie będą pieniądze wywalone w błoto
Awatar użytkownika
bus_ikowy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2016, 08:52

Re: Słuchawki

Postautor: bus_ikowy » 29 sie 2018, 10:07

Jeśli chodzi o słuchawki do ćwiczeń, czy tam biegania to wydaje mi się, że najlepiej spiszą się jednak douszne, ewentualnie nauszne. Tylko wtedy trzeba patrzeć na to, żeby sprzęt spełniał odpowiednie normy. I zgadzam się także z komentarzem Adaxx123. Czasem lepiej zainwestować trochę więcej i kupić lepszy sprzęt.
Awatar użytkownika
shilla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:56

Re: Słuchawki

Postautor: shilla » 31 sie 2018, 17:40

Ja ogólnie jestem zwolenniczką słuchawek na kablu, ale muszę przyznać, że ostatnio coraz częściej rozglądam się za bezprzewodowymi. W sumie z jednego względu. Przede wszystkim wygoda i nie trzeba się martwić, że kabel gdzieś się zawinie, albo wstając laptop czy telefon nam polecą, bo zapomnimy o kablu. Zastanawiam się nad tymi https://matrixmedia.pl/sluchawki-sony-m ... eskie.html co sądzicie?
banieczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 08 kwie 2016, 10:01

Re: Słuchawki

Postautor: banieczka » 31 sie 2018, 19:21

Według mnie, jeśli to mają być takie słuchawki na co dzień, to czemu nie. Ja akurat wolę te mniejsze, to są chyba douszne. Są według mnie ładniejsze i wygodniejsze.
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Słuchawki

Postautor: Radkalor » 13 paź 2018, 11:43

Sam zastanawiałem się jakie słuchawki kupić w ostatnim czasie. Kupiłem Beats by Dr. Dre Studio 3 i jestem z nich bardzo zadowlony. Może i Tobie przypadną do gustu.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Słuchawki

Postautor: niebieskiorzel » 27 gru 2018, 20:08

Według mnie jeśli decydować się na słuchawki to obecnie zamawiać należy tylko słuchawki bezprzewodowe nauszne. Jak dla mnie nausznych jest dużo lepsza jakość dźwięku, a to że bezprzewodowe to zapewnia naprawdę sporą funkcjonalność. Ostatnio kupiłem na przykład dla swojej dziewczyny słuchawki ze strony https://defunc.pl/produkt/sluchawki-nau ... owe-zlote/ i szczerze mogę również i Wam polecić taki ruch ;) Jest bardzo zadowolona z tego prezentu ;)
rumcajs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:30

Re: Słuchawki

Postautor: rumcajs » 10 mar 2019, 18:08

Bardzo mi się spodobały słuchawki isk hd9999 głównie ze względu a fakt, że mają wtyczkę, która pasuje do wielu urządzeń. Nie znam się za bardzo na sprzęcie tego typu i może ktoś mógłby mi doradzić na co oprócz wypomnianych wyżej wtyczek warto zwrócić uwagę? Druga sprawa chyba lepiej zrobić zakupy w sklepie internetowym, bo jeśli dobrze zauważyłem, to w sklepach stacjonarnych jest dużo mniejszy wybór.

Wróć do „Forum RTV - co kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość