lasery do użytku domowego

Forum RTV - co kupić? Opinie, informacje, komentarze o sprzęcie RTV. Sprzęt Hi-Fi, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, głośniki, odtwarzacze CD, DVD, Blu-ray, telewizory, LCD, LED, PLAZMA.
moreorless
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2012, 08:57
Lokalizacja: Wawa

lasery do użytku domowego

Postautor: moreorless » 29 mar 2012, 14:37

a ja z nieco innej beczki (chyba) - mianowicie chcę zapytać czy macie jakieś doświadczenia z domowymi urządzeniami laserowymi. Jest ich ostatnio sporo i chyba pojawia się coraz więcej: lasery do domowej depilacji, masażery laserowe i im podobne wynalazki, że o wybielaniu zębów laserem (też w domu!) nie wspomnę. Myślę, że podzielenie się własnymi doświadczeniami może trochę pomóc innym, co Wy na to?
luckyy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2012, 15:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: luckyy » 17 kwie 2012, 16:12

tak, ponieważ mam problemy z pękającymi naczynkami i siniakami muszę bardzo uważać z masażem w związku z tym postanowiłam kupić sobie laserowy masażer antycellulitowy . Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Chciałabym jeszcze zainwestować w domowy laser do depilacji, ale na to urządzenie muszę dopiero uzbierać trochę kasy

[ Dodano: 2012-04-17, 16:16 ]
tak w ogóle niezly i w miare wyczerpujacy wątek na ten temat jest na wizażu :-)

Wróć do „Forum RTV - co kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość