Reklama dla firmowej strony internetowej

internet, net
igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: igmk » 04 kwie 2019, 07:58

Chodzi o stronę internetowa, firmową, na której znajduje sie określona oferta, z określonymi usługami. NIe chcę wnikać jakie to są konkretnie usług. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Jaki budżet jest potrzebny na reklamę? W jakim kierunku pójść jeżeli chodzi o reklamę internetową?
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: miastowy » 04 kwie 2019, 14:39

Nikt Ci tutaj w sieci nie określi ile konkretnie budżetu potrzebujesz bo zależy to od wielu czynników
od tego na jakie strony chcesz się wypozycjonować
czy działasz na rynku lokalnym czy może chcesz oferować usługi na cała Polskę
w jakiej branży działasz oraz czy jest to branża specjalistyczna czy popularna (wypozycjonowanie na popularne frazy będzie na pewno bardzo drogie....)
jak również czy jest to jedynie samo pozycjonowanie, czy jest to połączone z reklama na portalach społecznościowych jak facebook czy instagram. W koncu prowadzenie na nich fan page również musi być profesjonalne, aby to wyglądało dobrze.

Polecam skontaktowanie się z tą agencją http://agencjareklamowa.org - wycena nic nie kosztuje, a będziesz wiedział ile Cię taka reklama będzie kosztowała.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: miracle » 05 cze 2019, 14:36

Nie można zapominać też o Google Ads, najlepiej połączyć to z innymi usługami, wtedy efekty mogą być lepsze. Na https://bizzit.eu/reklama-google-ads-kampania-adwords/ można przeczytać o realizowaniu kampanii Google Ads, celach kampanii itd.
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:57

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: Dzennika5 » 11 cze 2019, 16:24

Strona internetowa to wasza najlepsza wizytówka, którą zapewne będzie oglądać wiele ludzi. Na pewno musi ona ładnie, przejrzyście wyglądać, ale i także musi być widoczna dla wyszukiwarek. Do takich zadań wykorzystywane jest SEO. Skuteczne pozycjonowanie sprawi, że klienci łatwiej będą znajdować wasze strony internetowe wpisując odpowiednie frazy, interesujące was frazy w internecie ;) Zapoznajcie się tu z ofertą firmy https://echomarketing.pl Znajdziecie tu sprawdzoną agencje marketingu internetowego.
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: koja » 14 cze 2019, 01:23

Wiele firm gubi to właśnie, myślą, że jak strona jest już zrobiona to wszystko, sami ludzie na nią będą trafiać. A nie ma tak lekko, trzeba zadbać o pozycjonowanie. Na https://symstudio.pl/ widziałam jak można to samemu zrobić, są do tego odpowiednie narzędzia i to często darmowe. Warto też zainwestować w dodatkową reklamę, by nie tylko z wyszukiwania na stronę firmy trafiać. Artykuły sponsorowane, marketing szeptany, to są skuteczne działania.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: bianka » 14 cze 2019, 10:10

Samodzielne pozycjonowanie może przynieść więcej szkód niż zysku. Dlatego znacznie lepiej zlecić to zadanie agencji interaktywnej www.solv.pl , która zajmie się realizacją wspólnie ustalonej strategii marketingowej. Co więcej warto również zastanowić się nad reklamą Google Ads czy remarketingiem. Jednak wszystko zależy od rodzaju biznesu, który prowadzisz oraz budżetu przeznaczonego na marketing. Pracownicy agencji SOLV z pewnością znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Wiktor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:25

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: Wiktor » 17 cze 2019, 18:23

Żeby strona firmowa była widoczna w necie trzeba ją pozycjonować bez tego ani rusz. Sam się o tym przekonałem dlatego wiem, że warto to zrobić. Próbowałem przez pewien czas robić to samodzielnie ale niestety z mizernym skutkiem a co się później okazało zrobiłem naprawdę sporo błędów które później trzeba było wyprostować. Zrobiła to firma z którą współpracuję https://www.granker.pl/, naprawdę zrobili świetną robotę i jestem mega zadowolony z efektów pracy. Polecam wszystkim bo naprawdę warto.
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: gardenia » 18 cze 2019, 16:06

Trudno określić koszt takiej kampanii, bo nie wiadomo w jakim pójdzie kierunku. To już musi określić na podstawie dogłębnej analizy agencja reklamowa. Reklama internetowa ma obecnie ogromną siłę. Wystarczy się rozejrzeć wokół, w tramwaju, autobusie, w pracy, na ulicy. Większość z telefonem w ręku, oczywiście z dostępem do internetu. Gdzie zatem najlepiej dotrzeć do klienta jeśli nie w internecie? Szukając agencji reklamowej popytajcie znajomych, poczytajcie opinie. Nie każda agencja ma usługi na wysokim poziomie. Nie korzystajcie z tych najtańszych, bo z doświadczenia wiem, że marne usługi otrzymacie. Ze swej strony mogę zaproponować Agencję Reklamową Pirmedia https://pirmedia.pl/ z Torunia. Bardzo rzetelni i z ogromną znajomością tematu.
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: wojciechkatalog » 19 cze 2019, 13:06

Zanim zaczniemy reklamować, trzeba samą witrynę zrobić dobrze. Najczęściej będzie to polegało na tym, że zlecamy komuś stworzenie takiego serwisu. W przypadku większych problemów mogą nam wyniknąć różne problemy z niedogadania się, np. programista może całymi tygodniami pracować nad funkcjonalnościami, które nie są dla nas kluczowe. Takich problemów pozwala uniknąć dobrze przygotowana specyfikacja strony internetowej.
Kordi33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 18 mar 2019, 09:02

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: Kordi33 » 24 cze 2019, 10:11

Witam.
Dużo ciekawych artykułów o tym jak reklamować swoją firmę, możesz znaleźć na blogu https://seoarty.pl - Polecam zajrzeć. :D
morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: morelka34 » 03 lip 2019, 12:54

Jesli chcecie reklamować stronę to upewnijcie się że ma odpowiedni hosting i domene - https://az.pl/domeny/domeny-globalne/ Bo też tego to nie warto inwestować dalej w reklamę. To tak naprawdę podstawa
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: bianka » 03 lip 2019, 14:36

Odpowiednia reklama strony internetowej to podstawa i klucz do sukcesu. Dlatego warto to zadanie zlecić profesjonalnej agencji interaktywnej. Jednak wiele osób szczególnie na początku zastanawia się na co lepiej postawić - pozycjonowanie czy Google Ads? Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane po przeczytaniu artykułu
xJURASx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:54

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: xJURASx » 04 lip 2019, 22:58

Reklamujcie się w sieci. Przynajmniej ja tak robię
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: ewelina8393 » 11 lip 2019, 18:41

A gdzie macie swoje strony internetowe? Na jakich serwerach? Jaki hosting? Bo szukam, a widziałam że nazwa.pl ma dość dobrą ofertę. Mój znajomy z klatki ma u nich na serwerach stronę sklepu internetowego i mi chwalił za niezawodność więc chyba warto ich wybrać.
Asia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:59

Re: Reklama dla firmowej strony internetowej

Postautor: Asia » 18 lip 2019, 16:05

Ja dopiero będę stawiał swoją stronę :D

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość