Własny sklep

internet, net
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Własny sklep

Postautor: monisiaprzylesna » 04 sty 2019, 11:32

Cześć, wraz początkiem roku rozpoczęłam własną działalność jaką jest sklep internetowy z odzieżą damską, męską i dziecięcą. Jednak jeszcze rozglądam się za hurtowniami odzieży męskiej i dziecięcej. Gdyż już znalazłam już fajną hurtownie odzieży damskiej SoSimply i obecnie poszukuje jeszcze innych propozycji aby wzbogacić swój asortyment. Tak aby stał się bardziej atrakcyjny względem klientów. Jeżeli znacie jakieś godne polecenia hurtownie, będę wdzięczna jeżeli umieścicie ich nazwy w komentarzu, żebym mogła zapoznać się z ich asortymentem i cenami. Z góry dziękuje :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Własny sklep

Postautor: monikabert90 » 30 maja 2019, 17:15

Jeśli otworzyłaś właśnie swój własny sklep internetowy, to pewni już niedługo będziesz wysyłać pierwsze przesyłki. Takie przesyłki muszą być oczywiście odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. Na stronie https://tasmaznadrukiem.pl możesz zamówić profesjonalne, wysokiej jakości taśmy z nadrukiem. Nadruk może przedstawiać na przykład nazwę oraz logo Twojego sklepu :) Za realizacją zamówienia nie będziesz musiała długo czekać, więc tym bardziej polecam :)
Koster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2019, 11:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Własny sklep

Postautor: Koster » 31 sie 2019, 11:38

Zawsze kibicuję tym, którzy odważą się otworzyć własny biznes. Super sprawa i życzę powodzenia i wytrwałości w pracy.
Awatar użytkownika
darius09
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Własny sklep

Postautor: darius09 » 18 wrz 2019, 14:58

Uważam, że prowadzenie własnej działalności jest teraz dobrym pomysłem.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Własny sklep

Postautor: bianka » 16 paź 2019, 11:25

Własny sklep to spore wyzwanie szczególnie jeśli musisz go stworzyć od podstaw. Dlatego tworzenie sklepów internetowych dobrze jest zlecić firmie, która ma w tym doświadczenie i się na tym zna. Decydując się na nowoczesny sklep internetowy z agencją https://solv.pl/sklepy-internetowe/ zyskasz e-sklep zgodny z Twoimi oczekiwaniami oraz wszelkimi funkcjonalnościami.
Kalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:14

Re: Własny sklep

Postautor: Kalina » 28 paź 2019, 14:22

Również polecam [url]wfirmę.pl[/url]. W systemie można prowadzić samodzielnie księgowość online, co jest dodatkowym atutem, bo pozwala zaoszczędzić czas :) natomiast jeżeli, księgowość w firmie prowadzi biuro rachunkowe to w systemie można prowadzić zarządzanie sprzedażą + magazyn. Dzięki czemu istnieje możliwość wystawienia faktur sprzedaży w rożnych językach, również mobilnie a dodatkowo mieć pod kontrolą stan magazynowy produktów.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Własny sklep

Postautor: felicja44 » 30 paź 2019, 21:35

Zdaje się, że większość tych funkcjonalności ma program dla biur rachunkowych https://mb24.pl/ , warto by mniejsze biura testowały to narzędzie by przekonać się, dlaczego warto. A warto bo to pierwszy w Polsce kompletny system do prowadzenia księgowości, kadr, płac i ubezpieczeń ZUS w jednym miejscu. Poza usprawnieniami dla pracowników biura znacznie ułatwia komunikacje z klientem.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Własny sklep

Postautor: rossi » 31 paź 2019, 16:38

To teraz z całą pewnością będziesz potrzebować skutecznej reklamy dla swojego sklepu. A wiadomo, jaka dzisiaj jest najskuteczniejsza forma reklamy. Oczywiście pozycjonowanie. Dlatego ja już zdecydowałam, że skorzystam z usług firmy https://mayko.pl/seo-magento-pozycjonow ... rnetowego/ . Ponieważ mają oni ogromne doświadczanie w tej branży, doskonale znają potrzeby współczesnego rynku i wiedzą jak w efektywny sposób kształtować wizerunek danej firmy. Także wydaje mi się, że ich oferta jest najskuteczniejsza.

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość