System ERP dla małej firmy

internet, net
Marysia_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 26 wrz 2018, 09:39

System ERP dla małej firmy

Postautor: Marysia_89 » 20 paź 2018, 20:38

Hej,

Czy ktoś z was prowadzi własną firmę? Zastanawiam się nad wprowadzeniem do firmy systemu ERP. Sporo dobrego słyszałam na ich temat, m.in. to, że bardzo przyspieszają pracę wielu działów, np pozwalają lepiej zarządzać i z większą kontrolą nad finansami, księgowością czy dostawami.
Czy możecie mi polecić jakąś firmę? Ja sama znalazłam ax 2012 - ax-dynamics.com. Czy ktoś z was słyszał może o tym?

Z góry dziękuję za odpowiedź! :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: System ERP dla małej firmy

Postautor: monikabert90 » 02 lis 2018, 11:28

Wdrożenie systemu ERP do przedsiębiorstwa to bez wątpienia bardzo dobry pomysł, który może przynieść firmie naprawdę sporo korzyści. Jeśli już decydujecie się na taki system to polecam przeczytać sobie artykuł na stronie internetowej https://www.nowiny.pl/143822-jak-rozwiazania-informatyczne-wspieraja-firmy-produkcyjne.html, z którego dowiecie się, jakie są cechy dobrego systemu ERP. To na pewno powinno ułatwić Wam wybór odpowiedniego systemu :) My akurat korzystamy z systemów informatycznych od firmy Hicron i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Awatar użytkownika
klajster2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:50

Re: System ERP dla małej firmy

Postautor: klajster2 » 04 sty 2019, 12:24

Dzięki wielkie za ciekawe porady w tym zakresie. Na pewno się przydadzą.
Knopa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2019, 11:17

Re: System ERP dla małej firmy

Postautor: Knopa » 09 sty 2019, 11:21

Dobrymi Systemami ERP są też systemy Comarchu. Przede wszystkim jest to polski system. Po ogłoszeniu zmian prawnych Comarch udostępnia aktualizacje praktycznie natychmiast. Ja mój zakupiłem przez firmę ich partnera Integramax. Polecam, ponieważ dają dobre wsparcie.

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość