Dom

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Dom

Postautor: DominikaSika » 18 paź 2017, 23:10

Osobiście jestem ogromnym fanem inteligentnych domów, ponieważ znacząco poprawiają nasz komfort. Uwielbiam, kiedy brama otwiera mi się samoczynnie albo kiedy nie muszę martwić się o ustawianie temperatury pomieszczeń. Ze swojej strony mogę polecić bardzo fajny artykuł na stronie http://kobieta.interia.pl/porady/news-m ... Id,2437855 na temat inteligentnych domów - warto zajrzeć, bo można dowiedzieć się wielu nowych rzeczy :)
quadrat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 19 maja 2017, 12:46

Re: Dom

Postautor: quadrat » 11 lut 2019, 15:58

Prędzej czy później na pewno zainteresujesz się solidnym ogrodzeniem domu, ciekawą opcją także będą bramy przesuwne, które w połączeniu z ogrodzeniem da nam pożądany efekt i wysoki poziom bezpieczeństwa.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Dom

Postautor: ewelina8393 » 12 mar 2019, 23:44

Ja chciałabym skorzystać troszkę z nowości, jeśli chodzi o mój dom, ponieważ rozglądam się za bramami garażowymi i roletami zewnętrznymi. Chciałabym też zdecydować się na firmę, która jest porządna, ma usługi najwyżej jakości i wszystko zamontuje szybko. Znajoma poleciła mi firmę https://mtbram.pl/ która u niej wykonywała bramy garażowe w nowym domu i jest z nich bardzo zadowolona, więc dla mnie jest to dobra rekomendacja.
Janowski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:09

Re: Dom

Postautor: Janowski » 20 mar 2019, 10:14

Witam. Mam do Was pytanie... Czy możecie mi polecić dewelopera, który posiada w swojej ofercie w miarę tanie nowe domy w Mikołowie? Mikołów jest to moje miasto rodzinne. Aktualnie mieszkam w Warszawie. Bardzo chciałbym się wyprowadzić z stolicy... Każda propozycja będzie mile widziana :D. Pozdrawiam.
mimi01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:42

Re: Dom

Postautor: mimi01 » 20 mar 2019, 19:02

Jeśli pragniesz urządzić dom całkowicie oddany temu co czujesz i jak go widzisz, to poleca zacząć od szczegółów! To one zmieniają sens i nadają duszę każdemu mieszkaniu :) zerknij na suszarka do naczyń stojąca i wybierz coś idealnego dla siebie!
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Dom

Postautor: polina7 » 31 sty 2020, 10:25

Twins Garden to ciekawa inwestycja. Hmm…przyglądamy się z mężem i kto wie czy niedługo jeden z nich nie będzie nasz :) Od dawna szukamy już domu, który będzie energooszczędny, a Domy Czajewskiego widać, że na to postawiły bardzo! Tutaj https://www.hocanestate.pl/pl/inwestycj ... jewskiego/ jest strona dewelopera gdyby ktoś był zainteresowany.
daniel36Wilk12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2020, 11:53

Re: Dom

Postautor: daniel36Wilk12 » 25 cze 2020, 15:05

Nie wiem czy może słyszeliście o takiej metodzie jak leczenie kanałowe pod mikroskopem. Widziałam kilka stomatologów w Warszawie oferujących taką usługę. Nie chcę wyrywa zęba bo jakoś się do niego przywiązała przez tyle lat:) Może ktoś miał taki zabieg wykonywany. Ja wybieram się tutaj ortodonta Mokotów Co sądzicie?
czcza11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2019, 13:57

Re: Dom

Postautor: czcza11 » 26 cze 2020, 14:59

Budowa domu, a także jego aranżacja to opcja, która na pewno pobudza zmysły i ciekawość. Dlatego też pomysł na to, aby Twój dom był stworzony z konkretnym pomysłem, ma jak najbardziej sens. Postaw zatem na nowoczesność i wybierz https://www.somfy.pl/ gdzie znajdziesz sporo ciekawych możliwości, umożliwiających Ci swobodę i najwyższy poziom komfortu.
kryszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:46

Re: Dom

Postautor: kryszka » 27 cze 2020, 08:35

Jeśli dom to bezpieczeństwo, jeśli bezpieczeństwo to musisz mieć świadomość że masz naprawdę odpowiedni panel drzwiowy. Dzięki, któremu możesz to poczuć. Największy wybór wzorów i kolorów możesz znaleźć u producenta Veyna.
kamil12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 13:24

Re: Dom

Postautor: kamil12 » 07 lip 2020, 13:39

Dom inteligentny to duża wygoda. Na co dzień wynajmuję podnośnik i stykam się z różnymi rodzajami domów - te inteligentne są świetnie.
Awatar użytkownika
katlynn.homenick
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2020, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dom

Postautor: katlynn.homenick » 08 lip 2020, 16:06

Jakieś pół roku temu zdecydowałam się na zakup domku jednorodzinnego od developera. Jest to nowszy domek, niedawno wybudowany i jestem w szoku, że jest on zbudowany tak oszczędnie. Ogrzewanie, prąd, woda, wszystko ma system bardzo wydajny i jestem w szoku jak niskie są rachunki. Takie domki nie są zbyt tanie, ale myślę, że przy takim systemie raz dwa nam się zakup zwróci :D
_______________
domy jednorodzinne pod Warszawą
Awatar użytkownika
sedrick66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:23
Lokalizacja: Katowice

Re: Dom

Postautor: sedrick66 » 17 lip 2020, 11:30

Moim zdaniem takie domy inteligentne to zbliżająca się przyszłość. Taki dom, to system zarządzania budynkiem za pomocą wysoko wyspecjalizowanych rozwiązań technologicznych. W jego skład wchodzi szereg czujników i detektorów oraz zintegrowana z nim sieć instalacji. Elementy pomiarowe mają za zadanie pobierać, przetwarzać i dystrybuować informacje, a układy wykonawcze reagować na nie odpowiednimi działaniami. System zintegrowany jest z takimi urządzeniami domowymi jak źródła świata, wentylatory, piece, grzejniki czy rolety. Dobrze by sobie poradziły taka fotowoltaika. Sam mam i zleciłem instalacje na: https://minutor-energia.pl/fotowoltaika/ gdzie jest wszystko dokładnie rozpisane. Taka ścisła współpraca wszystkich elementów przekłada się na wydajne funkcjonowanie systemu.
Tęczowa_Dama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 11 sty 2019, 15:15

Re: Dom

Postautor: Tęczowa_Dama » 17 lip 2020, 21:52

W domu ciągle jest coś do zrobienia czy do kupienia. Mnie teraz interesuje moskitiera na okno, cena, poznan, nawet nie jest taka zła, bo kiedyś w stolicy więcej płaciłam. Tutaj chyba kupię http://rolostyl.pl/oferta/moskitiery-poznan bo sporo dobrych opinii mają. A wy macie w swoich domach?
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Dom

Postautor: Anulaa21 » 18 lip 2020, 14:04

Samodzielna budowa domu wiąże się z mnóstwem wyzwań, więc może faktycznie warto pomyśleć o zakupie gotowego domu? Na mnie wrażenie robi osiedle https://homepremium.pl/ Uwielbiam taki klimat i domy na najwyższym poziomie. Warto tam zajrzeć, bo być może i Wam się spodobają.
anabel69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2020, 09:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Dom

Postautor: anabel69 » 24 lip 2020, 09:59

Projekt domu powinien nam odpowiadać, trzeba wybierać takie rozwiązania, z których będziemy zadowoleni.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość