Rehabilitacja

internet, net
daniel36Wilk12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2020, 11:53

Rehabilitacja

Postautor: daniel36Wilk12 » 25 cze 2020, 10:11

Przez ten cały koronowirus niestety moje dolegliwości bólowe nasiliły się. Nie miałem odpowiedniej rehabilitacji. Jednak w sieci nalazłem bardzo fajny sklep ze sprzętem nie tylko do rehabilitacji ale również do masażu kamerton. Ceny naprawdę są bardzo atrakcyjne. Dostawa również bardzo szybka. A wy co sądzicie o zmawianiu produktów przez sklep internetowy. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie.
Basia1980
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2021, 12:04

Re: Rehabilitacja

Postautor: Basia1980 » 17 lut 2021, 17:01

Bardzo współczuję. Szkoda, że nie napisałeś z jakiego miasta jesteś. Ja regularnie chodzę na masaże lecznicze do kliniki www.naszaklinika.com.pl w Ożarowie Mazowieckim. W domu także staram się regularnie ćwiczyć i rozciągać. Moje plecy są teraz wyraźnie mocniejsze, a ból doskwiera mi coraz rzadziej.
Cruz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 12:48

Re: Rehabilitacja

Postautor: Cruz » 04 mar 2021, 12:48

siemka :) witam :)
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Rehabilitacja

Postautor: mapka » 03 paź 2021, 16:06

Jeśli chodzi o rehabilitację w Warszawie, to ja bym Ci chętnie poradziła w klinice FIMEDICA. Generalnie można skorzystać z osteopatii post covidowej. Taka osteopatia może zminimalizować bądź wyeliminować takie objawy jak np. napady duszności i uciski w klatce piersiowej, dolegliwości psychosomatyczne, wynikające ze stresu po przebytej chorobie, migreny, bóle stawów i mięśni itp.

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość