zarabianie w internecie

internet, net
studencik12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2012, 12:53
Lokalizacja: zewszad

zarabianie w internecie

Postautor: studencik12 » 13 kwie 2012, 13:02

Witam. Zanim wystraszycie się tego tekstu i jego objętości weźcie pod uwagę, że i mi jego pisanie zajęło nawet więcej niż Wam jego przeczytanie :].
Wystartowałem z nowym sposobem zarobkowania jakim jest polecanie mBanku. Sama ich oferta brzmi niezwykle zachęcająco więc dla mnie, pracującego ucznia taka forma dorobienia sobie jest jak najbardziej odpowiednia. Wyszedłem więc z założenia, że właśnie będę polecał ten bank. Sam konto mam już ponad 1,5 roku, wtedy to poświęciłem mnóstwo czasu na porównywanie kont bankowych i wybranie najbardziej mi odpowiadającego. Zależało mi przede wszystkim na jak najtańszym i przyjaznym internautom.
Mógłbym również polecać konto MultiBanku, Ailora bodajże, teraz także rusza albo już ruszył program Inteligo, który zamierza płacić za polecanie ich banku. Nie w tym jednak rzecz. Uważam, że to już jest trochę jak hurtowa sprzedaż nie fair wobec tych, którym miałbym polecać. Ja odrzuciłem na samym początku taką możliwość i postanowiłem, że będę polecał coś co sam sprawdziłem i na czym się choć trochę znam. Z tego też powodu zamówiłem stronę internetową. Mam cichą nadzieję, że inwestycja się zwróci wedle zasady „Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana”.
To co Wam chcę przekazać to to, że mBank i ogólnie BRE Bank, który jest jego właścicielem to 3. w Polsce bank jeśli chodzi o wartość aktywów. Jest to bank z jednej strony wiekowy i zakorzeniony w Polskiej finansjerze, ale jednocześnie rozwijający się i stający naprzeciw oczekiwaniom klienta.
Gdybym powiedział, że to najlepszy bank i że najtańszy i bla bla bla najlepsiejszy to byście od razu się zrazili do tego tekstu. Nie wiem czy jest najlepszy pod każdym względem, nie płacisz za przelewy niezależnie do jakiego banku w Polsce, za prowadzenie też nie płacisz, przelewy realizowane są szybko, ostatnio weszła opłata za kartę debetową, aż 2 zł miesięcznie także nie lada to rozbój :). Uważam, że to najlepsza oferta nie tylko dla młodych, uczniów i studentów czy zarabiających (bo dla tych faktycznie chyba najlepsza) ale także dla starszych. Dużą zaletą jest całkowicie dopracowany system internetowy, dzięki czemu możemy załatwiać wszystko nie wychodząc z domu.
Dobra, teraz co ja z tego mam, bo wiem że ‘musicie’ za wszelką cenę wiedzieć. Zależnie od tego co Wam polecę i jakie konto założycie od 35zł za osobę. Być może wśród czytających są już osoby zdecydowane na mBank, którym nie muszą przedstawiać jego zalet i chcieliby wesprzeć np. mnie to prosiłbym o zarejestrowanie się po prostu poprzez moją stronę partnerską: WWW . ekonto-darmowe.pl (bez spacji). Was to nic nie kosztuje a wesprzecie młodego studenta .

Zapraszam na tę skromną stronę: WWW . ekonto-darmowe.pl - zaakceptowaną przez sam mBank, na której pod odnośniki do wniosku mBanku są moje linki partnerskie. Przede wszystkim jednak zachęcam do pisania na mojego maila: ekonto-darmowe@o2.pl , odpowiem na każde pytanie możliwie jak najszybciej, porozmawiamy nawet o dupie Maryny jeśli będziecie chcieli. Zamailujcie mnie na śmierć jeśli chcecie i tak odpowiem :P. Wiem, że i tak kiedyś ktoś może z Was będzie zakładał konto w banku i czytając opinie na różnych forach czy porównywarkach wróci do pomysłu z mBankiem. Dodajcie więc moją stronę do zakładek a maila gdzieś zapiszcie. Przyczynicie się do czegoś pięknego tylko nie wiem jeszcze czego. Podzielę się z Wami wszystkim co wiem nt. ich programu partnerskiego (a co mi tam konkurencja) być może ktoś z Was też chciałby w ten sposób sobie dorabiać. Może ktoś chciałby na swojej stronie zareklamować tę stroną oczywiście nie za darmo. Pozdrawiam 

Ekonto-darmowe.pl
patryk0096
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 07 cze 2013, 14:16
Lokalizacja: Polska

Postautor: patryk0096 » 07 cze 2013, 15:28

wbijaj na Niemalipytu.pl , a zarabianie to sprawdze to ;)
Awatar użytkownika
wscibski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 04 sty 2010, 11:28
Lokalizacja: ze szlachetnego rodu

Postautor: wscibski » 05 paź 2013, 12:08

masz stronę www? zajrzyj tu klik

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość