Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Grig
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:55

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: Grig » 15 lut 2018, 15:57

Ostatnio szukałem galanterii skórzanej dla siebie i żony. Mogę polecić Zeskory.pl
pasek skórzany męski
modna torebka damska
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: monisiaprzylesna » 10 maja 2018, 15:39

Ja zdecydowanie wyłącznie wybieram sklepy internetowy z odzieżą i butami. Ponieważ w takich sklepach jest zdecydowanie taniej. Niezależnie czy to buty na koturnie czy inne rzeczy to ciekawe propozycje zarówno produktów jak i atrakcyjną cenę maja w sklepie zoio. Polecam ten sklep każdej kobiecie. Warto poświęcić odrobinę czasu na poszukanie ciekawych sklepów internetowych. Bo można znaleźć produkty, które w innych sklepach są znacznie droższe.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: Vectra34 » 11 maja 2018, 08:14

Przy dzieciach określa się inne kryteria zakupowe ;) Najważniejsze niebawem będą znów podręczniki, niemały wydatek, tym bardziej jak nie przysługuje 500+ ;) Dzieci są dziećmi nawet jak ukończą 18 lat dalej sie ucząc. Dlatego trzeba szukać tańszych rozwiązań. Na przykład księgarnia internetowa http://www.taniaksiazka.pl/poznac-przeszlosc-wiek-20-xx-podrecznik-zakres-podstawowy-jaroslaw-klaczkow-p-579890.html To jest własnie to idealne rozwiązanie. Co roku mimo różnych mozliwości poszukiwania tańszych książek i tak ostatecznie kieruje mnie tutaj.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: jjusti18 » 22 maja 2018, 10:01

Ja jakoś nie opieram się na jednym sklepie. Mam kilka ulubionych firm, gdzie robię zakupy w sieci. Ale również lubię odkrywać nowe miejsca, a ostatnio nawet odkryłam świetny sklep, gdzie można samemu zaprojektować torebkę dobierając odpowiednie do swoich potrzeb dodatki. Sami zobaczcie https://doubleubag.pl . Nie dość, że mają naprawdę atrakcyjne ceny to również dobrej jakości produkty. U nich zdecydowanie opłaca się dokonać zakupu.
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: monisiaprzylesna » 04 lip 2018, 14:13

Dokładnie nie ma co opierać się na jednym sklepie. Ja jeśli chodzi o ubrania to śledzę blogi modowe jak just-style czy inne. Czasem na takich blogach dziewczyny pokazują stylizacje i dzielą się kodami rabatowymi na zakupy. W takich miejscach moim zdaniem warto szukać inspiracji.
Awatar użytkownika
gaga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2018, 18:48

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: gaga » 11 lip 2018, 15:31

A czy znacie może jakiś dobry serwis aukcyjny z maszynami budowlanymi? Ja się właśnie zastanawiam, czy dobrą opcją byłby klaravik.pl. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Mietek59
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2018, 16:26

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: Mietek59 » 22 sie 2018, 18:30

Mi się wydaje, że bez żadnych trudności uda się znaleźć info na ten temat w Internecie. Nie powinno być z tym żadnych trudności.
gabi90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 08 lip 2018, 23:08

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: gabi90 » 25 lis 2018, 23:16

Zalezy czego szukam :) W tym miesiacu musialam kupic troche sprzetu rtv agd. I wszystko udalo mi sie znalezc w dobrej cenie w neonet. Na https://kuponiarnia.pl/promocje/neonet/ pobralam kody rabatowe, zeby mniej zaplacic za zakupy :) Polecam :)
bazyliszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:14

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: bazyliszek » 28 lis 2018, 12:52

@Agusiek55 napisałaś, że nie przywiązujesz się do sklepów, nawet jak znajdziesz naprawde dobry, rzetelny sklep?. Przyznam, że u mnie jest odwrotnie, jak trafię do takiego co to jest faktycznie na co wydać pieniądze to chętnie do niego wracam. Chociażby teraz z łóżkiem, które chcemy zmienić w sypialni, od razu wiedziałam, że najpierw warto sprawdzić slf24.pl i tak jak zawsze nie pomyliłam się. A dziś dostałam info od nich, że piekna morgan już do nas jedzie.
kapokasa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 14:59

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: kapokasa » 10 gru 2018, 15:16

Ciekawe opcje na sklep internetowy dajecie. Niektóre propozycje niezłe !

--
Człowiek zaczyna siętam, gdzie zaczyna się bunt http://elboho.pl
Ostatnio zmieniony 17 gru 2018, 12:59 przez kapokasa, łącznie zmieniany 1 raz.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: huteran » 12 gru 2018, 18:15

Mój ulubiony to chyba Merg.pl ze względu na to, że można tu znaleźc ładne i niedrogie portfele takie jak:
Obrazek
Zdecydowanie tańsze niż w sklepach stacjonarnych, a jakościwo niczym nie odstają ;)
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: niebieskiorzel » 27 gru 2018, 21:12

Hmm a ja w sumie to nie mam ulubionego sklepu internetowego. Zazwyczaj kupuję tam gdzie są promocje czy jakieś wyjątkowe okazje. Rabatów zawsze szukam na https://lowcyrabatow.pl , bo mają tam aktualne i ciekawe oferty. Udało mi się skorzystać z naprawdę wielu takich promocji, dzięki czemu wydaje znacznie mniej pieniędzy na zakupy :D
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: Mateo 77 » 28 gru 2018, 12:47

Bardzo dużo zależy od tego, czego konkretnie poszukujecie. Wiem, że wiele osób zakupy zaczyna od sprawdzenia takich miejsc jak http://www.maxx10group.pl/kupowanie-spr ... azynowych/ bo faktycznie jesteście w stanie znaleźć tam bardzo niestandardowe towary. Mi się ta opcja podoba, może i Wam przypadnie ona do gustu..
Misia93
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 21:02

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: Misia93 » 30 kwie 2020, 21:04

Ja bardzo lubię zakupy przez internet i bardzo często kupuję właśnie w ten sposób. Ulubionych sklepów mam wiele, a sprawdzonych jeszcze więcej. Zależy co chcę aktualnie zamówić :)
yaharr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:26

Re: Jaki sklep internetowy preferujecie:)

Postautor: yaharr » 24 cze 2020, 20:40

Wiele mam na swojej liście ulubionych sklepów internetowych więc gdybym miał je teraz wszystkie wymieniać to by mi nie starczyło czasu. Swoją drogą mam też w planach otworzyć swój bo podoba mi się zawód jakim jest sprzedawca praca idealna dla mnie - dynamiczna, z klientami a ja uwielbiam kontakt z ludźmi. Mam nadzieję, że plan się powiedzie. Trzymajcie kciuki!

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość