Najciekawsze strony internetowe

internet, net
monikabert90
Level 2
Level 2

Re: Najciekawsze strony internetowe

Postautor: monikabert90 » 19 paź 2018, 10:15

Sądzę, że taka opinia jest bardzo subiektywna. Każdy z nas ma inne zainteresowania i dla każdego z nas ciekawe może być zupełnie co innego. Ja na przykład bardzo chętnie zaglądam na stronę Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/. Autor bardzo dużo pisze tam o nowoczesnych technologiach stosowanych między innymi w budownictwie, a taka tematyka od zawsze mnie interesowała :)

Rabadasz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Rabadasz » 24 paź 2018, 23:59

Jeśli chce się mieć dobrą stronę warto zlecić to komuś kto potrafi to zrobić dobrze, np. takiej firmie -> strony internetowe Wrocław
Awatar użytkownika
cyprian575
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: cyprian575 » 04 sty 2019, 14:03

Dzięki wielkie za interesujące porady. Myślę, że mi się to przyda :)
Iwuś
Level 2
Level 2

Postautor: Iwuś » 25 mar 2019, 10:58

Dla osób pracujacych zagranicą może byc przydatna ta strona https://euroodszkodowania.pl/ Jest to prtal dla pracujących min w Francji, Holandii itp. Z niego można dowiedzieć się np o odszkodowaniu za wypadek podczas pracy zagranicą. Bardzo dobrze opracowany, ciekawe artykuły napisane zrozumiałym językiem.
luiza
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: luiza » 08 kwie 2019, 08:29

Gdzie czytacie wiadomości? Ja ostatnio trafiłam na wydarzenia pomorskie i teraz zaglądam codziennie na tą stronę. Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji z kraju i świata. Jeśli interesujesz się gospodarką i chcesz dowiedzieć się co się wydarzyło danego dnia to warto tam zajrzeć.

Wróć do „Internet”