Kabiny systemowe

internet, net
Marko33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 20 gru 2015, 14:59

Kabiny systemowe

Postautor: Marko33 » 18 lis 2018, 18:34

Czy według Was kabiny systemowe sprawdzają się w takich miejscach, jak siłownie czy gabinety masażu? Szwagier planuje właśnie otworzyć takie miejsce, gdzie siłownia będzie połączona z niewielkim gabinetem masażu i póki co jest na etapie wykończeniowym, jeśli chodzi o szatnie i toalety. Co możecie doradzić w tym temacie?
Awatar użytkownika
klajster2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:50

Re: Kabiny systemowe

Postautor: klajster2 » 04 sty 2019, 12:29

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kabiny systemowe

Postautor: bella3 » 01 lip 2019, 22:52

Kabiny systemowe to mi się kojarzą z łazienkami i prysznicami takimi na budowę jakimiś... wszystkie jakie można wynająć od WC Serwis, zobaczcie sobie tutaj https://wcserwis.pl/category/toalety/, my z nimi już dość długo współpracujemy i to jest firma godna uwagi na pewno. Z resztą takie toalety przenośne zamawia się na różne okazje, wiecie? bo się o różnym standardzie dostępne. Ale firma doradza jak chcesz wynająć jaka będzie dla Ciebie odpowiednia. a i oni na terenie wszystkich województw działają, to nie jest problem. A i mają jeszcze w ofercie kontenery sanitarne, ogrodzenia tymczasowe. Zainteresowane osoby dowiedzą się więcej z ich strony internetowej.

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość