Dobre odżywki polecam

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
Agent od ubezpieczeń itp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 30 maja 2019, 04:54
Lokalizacja: Toruń

Dobre odżywki polecam

Postautor: Agent od ubezpieczeń itp » 23 cze 2019, 01:05

Seria produktów marki Nutrigo Lab została stworzona z myślą o osobach aktywnych. To najwyższej klasy suplementy diety, dzięki którym można osiągnąć maksymalne efekty i lepszą regenerację po treningu.

W ramach jednego sklepu nasi Partnerzy mogą promować aż 4 produkty:

Nutrigo Lab Mass – suplement diety pomagający budować masę mięśniową.
Nutrigo Lab Regeneration – suplement diety wspomagający regenerację po treningu.
Nutrigo Lab Burner – reduktor tkanki tłuszczowej z opatentowanym kompleksem SINETROL® Xpur.
Nutrigo Lab Strength – suplement diety zwiększający pompę mięśniową oraz wydolność w trakcie ćwiczeń.
Wszystkie suplementy z serii Nutrigo Lab mają najwyższej jakości skład i są bezpieczne dla zdrowia. Produkty te kierowane są do szerokiego grona odbiorców, którym zależy na proporcjonalnej i wymodelowanej sylwetce.

http://nplink.net/3yHeGsOp
Agent od ubezpieczeń itp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 30 maja 2019, 04:54
Lokalizacja: Toruń

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: Agent od ubezpieczeń itp » 23 cze 2019, 01:15

Mass Extreme to numer jeden wśród nowoczesnych preparatów pozwalających szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Produkt wykorzystuje opatentowaną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator o udowodnionym działaniu. Wszystkie składniki zostały dobrane tak, by razem stworzyć formułę, która błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu, umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń i stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni. Na rynku nie znajdziesz drugiego tak kompleksowo działającego środka.
Mass Extreme pozwala zwiększyć masę mięśniową nawet 96%.
http://nplink.net/93duu1Zn
Adek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 22:05

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: Adek » 09 sie 2019, 22:09

Cześć,

Ostatnio właśnie się zastanawiałem nad zastosowaniem tego Burnera od Nutrigo Lab. Przeczytałem recenzję tutaj: http://wtabletkach.pl/nutrigo-lab-burner-dzialanie-cena-opinie/ i wygląda, że naprawdę to spoko produkt, ale mam pewne wątpliwości:

czy korzystając z tego typu produktów nie spalę przy okazji mięśni?
czy to jest w pełni bezpieczne rozwiązanie (czy nie powoduje skutków ubocznych?)
jak długo należy stosować ten preparat, aby spalić powiedzmy 7-8 kilogramów?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc! Ewentualnie, jeśli polecacie jakieś inne rozwiązania na redukcję – to również chętnie posłucham, bo jestem laikiem w tym temacie.

Pozdrawiam!
lyladexter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:38

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: lyladexter » 07 wrz 2019, 11:59

Jeśli chodzi o odżywki, to mogę wam polecić świetnego bloga, który w pełni poświęcony jest tej tematyce. Sprawdźcie tutaj sami : https://ingrandire-il-pene.xyz/ i dajcie znać co o tym sądzicie. Według mnie, można tak znaleźć naprawdę wiele ciekawych porad oraz wskazówek na temat suplementacji czy diet.
roosevelt87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:38
Lokalizacja: Katowice

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: roosevelt87 » 09 paź 2019, 10:42

Ja nie przepadam za odżywkami białkowymi w czystej formie, raczej wolę naleśniki/gofry które zawierają już w sobie trochę odżywki, wtedy bardziej mi to smakuje.
Awatar użytkownika
twest
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2019, 13:09

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: twest » 09 paź 2019, 13:17

Ja stawiam na urozmaiconą dietę i omijam sztuczne suplementy
Anitkoawa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2020, 18:06

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: Anitkoawa » 26 gru 2020, 18:07

Jeśli ktoś potrzebuje schudnąć szybko to polecam odżywki z tej strony: https://dietalux.wordpress.com/
Firlejka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2020, 18:20

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: Firlejka » 26 gru 2020, 18:25

suplementy nie są regulowane prawnie w polsce, nie polecam kupować suplementów tylko leki.
Jager
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2020, 14:24

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: Jager » 27 gru 2020, 14:37

Wiele suplementów ma znikome działanie
Umin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2020, 17:05

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: Umin » 28 gru 2020, 17:13

Białeczko to najlepsza odżywka
qmertz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2021, 11:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobre odżywki polecam

Postautor: qmertz » 22 lut 2021, 11:54

Można też sprawdzić sklep z odżywkami trec, gdzie dostępne są różne suplementy diety, białko, aminokwasy, węglowodany czy tabletki na odchudzanie. Sportowcy muszą dbać o regulowanie prawidłowej pracy organizmu, ponieważ bez tego bardzo szybko opada się z sił, nie widać postępów treningowych, a nawet na dłuższą metę można odnieść poważniejsze kontuzje.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość