Gdzie na basen w Warszawie?

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Gdzie na basen w Warszawie?

Postautor: igmk » 04 kwie 2019, 07:54

Które warszawskie baseny są wg was najlepsze? Tak,a by pójść poływać, posiedzieć w ciepłej wodzie, ale też aby była opcja np zrobienia kilku długości bez jakiegoś większego zatłoczenia. Możecie polecić coś z tego zakresu?
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie na basen w Warszawie?

Postautor: miastowy » 04 kwie 2019, 14:06

Musiałbyś się rozejrzeć za poszczególnymi ofertami. Dostępne są zarówno stosunkowo małe baseny, typowe pływalnie, w których można pójść popływać. Istnieją również całe parki wodne, nie tylko z basenami, ale również z jacuzzi, zjeżdżalniami oraz innymi tego rodzaju atrakcjami.
Jest wiele stron, na których istnieją spisy basenów wraz z atrakcjami.
Np ten basen na Woli - tutaj znajdziesz informację na ten temat: https://paar.edu.pl/basen-wola
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie na basen w Warszawie?

Postautor: bella3 » 07 kwie 2019, 20:19

Jak chodzicie na basen to koniecznie pamiętajcie o odpowiedniej higienie przed i po. Są specjalne kosmetyki do takiej pielęgnacji skóry przeznaczone, neutralizujące chlor. Szczególnie produkty Triswim są polecane, na https://sbrsports.pl/ można wszystko w dobrych cenach kupić. Ja tam zawsze zamawiam, bez takiego żelu się na basen nie ruszam. Szczególnie jak się dużo pływa to o tą skórę trzeba dbać i dokładnie oczyszczać.
Awatar użytkownika
Emanuelax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 09 paź 2018, 14:17

Re: Gdzie na basen w Warszawie?

Postautor: Emanuelax » 10 kwie 2019, 22:57

przydatne informacje dzięki !
Różyczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2018, 01:09

Re: Gdzie na basen w Warszawie?

Postautor: Różyczka » 25 kwie 2019, 21:00

Wybór basenu tak naprawdę zależy od wielu czynników - jeśli zamierzasz aktywnie pływać, lepsza będzie klasyczna pływalnia, jeśli natomiast chodzi o rekreację, warto pomyśleć o aquaparku.
Planując pobyt na basenie warto też pomyśleć o odpowiednim stroju. Ja jestem zwolenniczką spodenek kąpielowych i krótszych topików, efektowne i wygodne damskie szorty pływackie znalazłam w sklepie Sunbarrel: https://sunbarrel.pl/pl/110-spodenki-plazowe - zamierzam wykorzystać je także podczas wakacyjnego plażowania :)
regał123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 15:54

Re: Gdzie na basen w Warszawie?

Postautor: regał123 » 14 maja 2019, 11:40

Hej, a jaki basen na Pradze polecacie? Najważniejsze dla mnie jest to, żeby było bezpiecznie z dziećmi i żeby były duże szafki na basen w szatni. Będę wdzięczna za opinie.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość