Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Postautor: Burbon » 16 wrz 2018, 14:12

Siema poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania.
Chodzi mi konkretnie o sklep w którym go zakupie i który wy byście polecili jako nurkowie.
Zależy mi tutaj na opinii korzystających z takiego sprzętu osób.
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:42

Re: Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Postautor: Jacek99 » 16 wrz 2018, 16:36

Jednym z lepszych tego typu automatów jest Automat Aqualung Core Supreme ACD jego zalety to żółty wąż i puszka automatu, regulacja oporów oddechowych
-,efekt Venturiego, anatomiczny ustnik no i moim zdaniem niska cena stosunkowo do jakości
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Re: Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Postautor: Burbon » 16 wrz 2018, 18:02

Gdzie mógłbym takowy zobaczyć ?
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:42

Re: Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Postautor: Jacek99 » 16 wrz 2018, 18:15

Tutaj https://www.szpejownia.com/pl/p/Automat ... Titan/1808 Wyśmienity i dobrze sprawuję się w bardzo zimnej wodzie.
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Re: Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Postautor: Burbon » 16 wrz 2018, 18:30

Wezmę zamówię 5 dla siebie i ekipy napisze do nich może przy większym zamówieniu dodatkowo jeszcze dostanę zniżkę.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Postautor: domnia » 06 lis 2020, 23:10

Mój znajomy zajmuje się amatorsko nurkowaniem i z tego co wiem to sprzęt zamawia na https://solarmarine.pl/ . Polecam tam zobaczyć. Ogólnie to sklep dla wielbicieli sportów wodnych. Wiadomo, że jeśli mowa o wodę to istnieje pewne ryzyko dlatego ogromne znaczenie ma jakość sprzętów po jakie sięgamy i niewątpliwie doświadczenie. Ale to pewnie o tym wszystkim doskonale wiecie. Myślę, że prędzej czy później i ja odważę się zanurkować.
Nurek13
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 16:04

Re: Poszukuje sprawnego automatu na zimną wodę do nurkowania

Postautor: Nurek13 » 09 lis 2020, 16:11

Hej! Widzę, że pojawił się temat nurkowania! Ja zaczynam swoją przygodę z nurkowaniem z wykorzystaniem rebreathera na bazie wapna sodowanego. No i właśnie szukam odpowiedniego absorbentu CO2, który można zastosować w takim aparacie. Znalazłem wapno sodowane do nurkowania na takiej stronie: https://reb.pl/wapno-sodowane/. Czy ktoś z Was może miał doświadczenie z tymi produktami podczas nurkowania?

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość