trener, dietetyk

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
izkass
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2017, 22:42

trener, dietetyk

Postautor: izkass » 22 gru 2017, 22:43

Zapraszam na stronę Igora www.igortreneronline.pl mi pomógł schudnąć oraz wrócić do dobrego stanu zdrowia, wcześniej poważnie chorowałam miałam problemy z cukrzycą... Naprawdę serdecznie go polecam :)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: trener, dietetyk

Postautor: ewelina8393 » 11 paź 2018, 08:52

Ja jestem trenerem personalnym i mam świetną radę dla wszystkich osób z branży. Zainteresujcie się aplikacją do zarządzania zajęciami https://sportbm.pl/ Wiecie, jakie jest to łatwe, szybkie, proste i wygodne? Żadnych kłopotów, aby coś zaplanować, ponieważ wszystko mamy określone w jednym miejscu.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: trener, dietetyk

Postautor: Ela78 » 29 paź 2018, 09:23

Pamiętajcie że suplement diety tylko wspomaga odchudzanie ale jeśli mamy dobraną odpowiednią dietę i ćwiczenia. Myślę, że mogę Ci z czystym sumieniem polecić dietetyk gdańsk Układają plany żywieniowe w zależności od potrzeb. U mnie to była kwestia zrzucenia kilku kilogramów i zmiany przyzwyczajeń żywieniowych na...bardziej zdrowsze.
persefona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2018, 13:11

Re: trener, dietetyk

Postautor: persefona » 31 paź 2018, 13:19

Dieta niesie za sobą poważne wyrzeczenia, dlatego nie stosuję się do niej zbyt długo. Porzuciłam już marzenia o pięknej sylwetce - nie mam do tego wystarczającej sił woli :(
joanna11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2018, 20:36

Re: trener, dietetyk

Postautor: joanna11 » 02 lis 2018, 20:39

Waszym zdaniem warto zainwestować w pomoc dietetyka czy jakiegoś trenera personalnego?
Xequ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2018, 12:31

Re: trener, dietetyk

Postautor: Xequ » 15 lis 2018, 10:35

Wg mnie warto zainwestować w pomoc dietetyka w szczególności wtedy gdy chce się schudnąć a nie ma żadnych efektów z narzuconej sobie diety. Samodzielnie można popełniać nieświadomie błędy przy odchudzaniu. Dietetyk ma większą wiedzę, doświadczenie w temacie odżywiania więc dlaczego z tego nie skorzystać?
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: trener, dietetyk

Postautor: Mari » 16 lis 2018, 06:54

Ale wiesz ile taki dietetyk bierze za jedną wizytę i ustalenie diety? A potem jeszcze wizyty kontrolne. Mnie na to porostu nie stać.
Padali
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:41

Re: trener, dietetyk

Postautor: Padali » 16 lis 2018, 10:06

Zgadzam się, taki dietetyk, czy trener personalny to droga impreza. A w końcu to nie jest jakaś wiedza tajemna, którą oni mają. Według mnie z ich usług korzystają ludzie, którzy sami nie potrafią się zmotywować i potrzebują takiej osoby, która ich przypilnuje. Ja, jak postanowiłem schudnąć parę kilko to po prostu wziąłem się za siebie. Więcej ruchu - i nie były to jakieś katorżnicze zajęcia na siłowni i więcej uwagi zacząłem poświęcać, temu ile jem i czego. Czyli mniejsze porcje, a produkty zdrowsze i lepsze jakości. Oczywiście korzystałem z różnych stron internetowych, żeby znaleźć nowe, zdrowsze potrawy (sporo fajnych przepisów z wykorzystaniem jogurtu naturalnego, który zawsze bardzo lubiłem znalazłem na stronie - http://www.kuchniajogurtowa.pl/), ale wysiłek się opłacił. Bo w sumienie, niewielkim kosztem schudłem 6 kg i co ważniejsze nową wagę utrzymuję już od ponad roku - czyli jest dobrze.
renia.bos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2018, 15:50

Re: trener, dietetyk

Postautor: renia.bos » 26 lis 2018, 15:51

Myślicie,że warto zainwestować w usługi prywatnego trenera?
patriszja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2018, 19:42

Re: trener, dietetyk

Postautor: patriszja » 30 lis 2018, 19:44

Teraz zdecydowanie namnożyło się trenerów personalnych, więc trzeba uważnie dobierać osoby, z którymi mamy zamiar współpracować.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: trener, dietetyk

Postautor: niebieskiorzel » 14 gru 2018, 21:53

Waszym zdaniem rzeczywiście warto współpracować z trenerem personalnym?
cota123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2019, 14:54

Re: trener, dietetyk

Postautor: cota123 » 28 sty 2019, 15:21

Właśnie już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zajęciami z trenerem personalnym. Niestety są bardzo drogie i ta cena mnie nie zachęca. A czy któraś z Was ćwiczyła z trenerem i była zadowolona?
Mateusz911
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2019, 03:06

Re: trener, dietetyk

Postautor: Mateusz911 » 24 lut 2019, 03:13

Ja korzystam z https://afterfit-catering.pl/blog/dieta-dla-trenujacych-crossfit/ i cwiczę sam bo wychodzę z załozenia ze jak samemu się nie zacznie cwiczyć to zaden trener personalny nie pomoze wiec po co wydawać na niego pieniądze jak można znaleźć odpowiednie filmiki instruktażowe na YouTubie
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: trener, dietetyk

Postautor: jjusti18 » 26 lut 2019, 19:25

No, a ja poszukuję dobrego dietetyka z Bydgoszczy. Może lecicie mi kogoś dobrego? Wstępnie przejrzałam różne oferty w sieci i poczytałam opinie. Wydaje mi się, że dietetyk Ewelina Sawica https://pesmed.pl/ewelina-sawicka-dietetyk-bydgoszcz/ jest profesjonalna. Widać, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Jej diety mają na celu nie tylko pomóc schudnąć bez efektu jojo, ale mają poprawić również stan naszego zdrowia.
karolina1918
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:53

Re: trener, dietetyk

Postautor: karolina1918 » 27 lut 2019, 13:13

Ja nigdy nie korzystałam z pomocy żadnego dietetyka, ani trenera. Jeśli chce schudnąć to po prostu staram się zdrowo odżywiać i trochę ruszać. Najważniejsze jest dopieranie odpowiednich produktów pochodzenia naturalnego. Nie muszą to być skomplikowane posiłki, wręcz przeciwnie, ale też nie możemy się głodzić. Ja np. codziennie na śniadanie jem płatki owsiane, których przygotowanie zajmuje dosłownie kilka minut, a można wykorzystać je na miliony sposobów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to podrzucam bloga ze świetnymi poradami o zdrowym żywieniu: https://infoway.pl/platki-owsiane-na-odchudzanie/. :)

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość