Domowa siłownia w małym pokoju

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
marekmazurek85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2017, 15:38

Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: marekmazurek85 » 03 paź 2017, 15:42

Mam pytanie co sądzicie o domowej siłowni? Przeprowadziłem się i mam daleko do silowni ale za to trochę miejsca w domu i myslałem żeby urządzić w jednym pokoju domową siłownie. zastanawiam sie w jakie sprzęty zainwestować, mam już rowerek stacjonarny ale chciałbym też trenowac mięśnie ramion, b rowerek to w sumie tylko na nogi dobry, polecacie coś? Tylko żeby nie zajmowało bardzo dużo miejsca, bo ten pokój jest mały
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: miracle » 06 paź 2017, 11:28

To może orbitrek? On angażuje wiele mięśni.
Warszawianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 19:12

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: Warszawianka » 08 paź 2017, 16:23

Ja tam wolę zapłacić karnet, zdecydowanie lepiej ze sprzętem wśród ludzi
Ania_ABCfitness
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:18

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: Ania_ABCfitness » 10 paź 2017, 14:20

Domowa siłownia to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli stacjonarna siłownia znajduje się daleko od Twojego miejsca zamieszkania. Jeżeli interesuje Cię kompleksowy trening, polecam zestaw obciążeń Xylo wraz z ławką treningową. Do ławeczki dodajemy modlitewnik w prezencie, co znacząco poszerza możliwości treningowe (można dzięki niemu wykonać efektywne ćwiczenia na biceps). Jeżeli chodzi o wymiary sprzętu, możesz sprawdzić je tutaj: https://www.abcfitness.pl/fitness-i-sil ... wnik-p1168.
Jak widzisz, ten zestaw wbrew pozorom wcale nie zajmuje bardzo dużo miejsca, ponadto można złożyć ławeczkę po skończonym treningu. W jego skład wchodzi ławka kulturystyczna, modlitewnik gratis, komplet obciążeń powlekanych oraz komplet gryfów marki Xylo (aktualnie do tego zestawu dodajemy 2 pełne gryfy krótkie 35 cm/25 mm, które przydadzą się do złożenia hantli). W zestawie znajdują się też oczywiście gryfy długie - gryf prosty do sztangi o długości 180 cm oraz do wyboru gryf lekko lub mocno łamany (długość 120 cm, średnica 25 mm).
marekmazurek85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2017, 15:38

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: marekmazurek85 » 11 paź 2017, 10:37

Wszystko pięknie, ale jak wyglada sprawa gwarancji przy takim sprzęcie? Wiem że sprzedawcy wiele obiecują a ostatnio jak rozkleily mi sie buty na gwarancji to nie dostalem zwrotu. Skad mam wiedziec że oferujecie porządny sprzęt który się nie rozleci po paru dniach?
plaster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:35

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: plaster » 13 paź 2017, 22:49

Domowa siłownia to świetna sprawa. Myślę, że najlepiej zacząć kolekcjonowanie sprzętu od tych najtańszych i najbardziej podstawowych sprzętów jak np. hantelki czy piłka gimnastyczna. Myślę, że do 1000zł można już całkiem fajną siłkę zrobić.
Ania_ABCfitness
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:18

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: Ania_ABCfitness » 18 paź 2017, 09:36

Masz rację, jakość produktu ma pierwszorzędne znaczenie. W skład tego zestawu wchodzą oryginalne produkty marki Xylo, znane z wysokiej jakości i starannego wykonania. Dobre gatunkowo materiały oraz doświadczenie w tworzeniu takich sprzętów sprawiają, że urządzenia powinny działać bez zarzutu przez lata. Ponadto w naszym sklepie oferujemy na ten model gwarancję na 24 miesiące. Jeżeli chodzi o gryfy z zestawu, gwarancja jest dożywotnia, a obciążenia powlekane są objęte gwarancją wydłużoną. Ponadto po zakupie istnieje możliwość zwrotu do 30 dni, bez podania przyczyny. Myślę jednak, że takiej konieczności nie będzie, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby urządzenia znajdujące się w naszej ofercie były jak najlepszej jakości.
wujekstrzala
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 09 sie 2017, 19:16

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: wujekstrzala » 04 gru 2017, 21:35

Niezależnie, jaka siłownia czy domowa czy na mieście, kluczem do efektów jest systematyczność i dobre odżywianie. Czasem przydaje się też suplementacja szczególnie w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Ja regularnie kupuję gainery i odżywki białkowe. Szukam tych o najlepszym składzie i wysokiej jakości. Kiedyś znajomy trener polecił mi http://mocnysklep.pl/i od tamtej pory zaopatruję się tylko u nich.
michal.wilk.85@wp.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:31

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: michal.wilk.85@wp.pl » 05 gru 2017, 16:45

w zasadzie nie widze w tym nic złego;) Mozna te same cwiczenia co na siłowni wykonywac w domu;) Tak samo na własna reke mozna zadbac o testosteron http://www.trecnutrition.com/wiadomosci ... stosteronu ostatnio modny i wazny temat. Mozna dorzucic suple które wpływaja na poziom testosteronu. Bo nie wiem czy wiecie ale testosteron wpływa m.in na zahamowanie utraty masy miesniowej
Gerwinio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2017, 13:45

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: Gerwinio » 08 gru 2017, 13:46

Moim zdaniem to zbytnio sensu nie ma ;) lepiej po prostu sobie kupić karnet
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: Kasiaaa » 11 gru 2017, 15:28

Co do odzywek i suplementów, to tutaj widziałam mnóstwo ciekawych propozycji https://www.sklep-presto.pl/fitness-i-s ... gowe-2989/ Mój znajomy często u nich zamawia odzywki dla siebie i jest zadowolony z docelowych efektów.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: Kubalek3 » 19 sty 2018, 09:35

Pewnie, że tak domowa siłowania to super sprawa, a pokoju przecież nie powiększysz, więc spróbuj dostosować sprzęt do tego co masz :) Sprzęt w rozsądnej ceninie znajdziesz chociażby w K- Sport, to ich strona: https://www.k-sport.com.pl. Ja od nich zamawiałam i jestem bardzo zadowolona :)
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: lolipop1234 » 07 cze 2018, 15:01

w małym pokoju? ale oprócz ćwiczeń trzeba w nim mieszkać.
wiolusssia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2018, 17:08

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: wiolusssia » 14 cze 2018, 17:17

Ja często ćwiczę rozkładając sobie karimatę w salonie
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Domowa siłownia w małym pokoju

Postautor: gardenia » 01 sie 2018, 20:24

Najważniejsze, że próbujecie. Czy to będzie karimata w salonie, czy siłownia zorganizowana w piwnicy. Obecnie ceny na sprzęt nie są już tak wysokie jak kiedyś. Wręcz za niewielkie pieniądze można skompletować niewielką silownię. Zobaczcie ofertę tego sklepu https://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-hantlami-na-triceps-i-biceps-cinfo-pol-156.html Tak tanio, to nigdy nie było.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość