kajtsurfing

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
vinci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:15

kajtsurfing

Postautor: vinci » 23 sie 2017, 10:21

kajtsurfing to bardzo ciekawy sport, który z roku na rok jest coraz bardziej popularny. Zresztą najlepiej widać to po bazach i ilości ludzi na kursach nauki tego sportu.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: kajtsurfing

Postautor: Kubalek3 » 28 wrz 2017, 08:02

Też lubię ale mam daleko do morza i co najwyżej 2 tygodnie w roku mogę sobie popływać na desce. Chociaż ostatnio znalazłem sobie zastępstwo w postaci wakeboardu. Szukam w pobliżu siebie spotów na https://www.wheretowake.com/pl/lokalizacje/ Po pierwszych wrażeniach muszę powiedzieć, że bardzo podobne do kajta
aninastalska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2018, 10:29

Re: kajtsurfing

Postautor: aninastalska » 08 maja 2018, 08:36

to też widać po coraz większej dostępności takich rzeczy, jak odpowiedni strój, czy sprzęt, którego już nie trzeba sprowadzać nie wiadomo skąd. kto by pomyślał, że dziś taka np pianka quiksilver będzie dostępna bez najmniejszych problemów :)
fabianko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2018, 16:31

Re: kajtsurfing

Postautor: fabianko » 09 maja 2018, 16:32

Do tego mamy na Mierzei Helskiej wyśmienite warunki do tego rodzaju sportów
anetapawlik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2018, 13:07

Re: kajtsurfing

Postautor: anetapawlik » 18 maja 2018, 13:17

jeden z ciekawszych (moim zdaniem), jeśli chodzi o sporty wodne w ogóle. zarówno z pozycji aktywnego uczestnika, jak i obserwatora :) a przy tym wcale nie jest trudny (wbrew pozorom). do zaczęcia wystarczy znaleźć wsparcie w instruktorze/bardziej doświadczonym znajomym i wizyta w sklepie kitesurfingowym, żeby pozbierać odpowiedni sprzęt. choć na start część rzeczy można wypożyczyć :)

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość