Praca nad kondycja w domu

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
kazek033
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2017, 14:16

Praca nad kondycja w domu

Postautor: kazek033 » 10 sie 2017, 14:46

Słabeusz ze mnie i tak sobie myśle że czas coś z tym zrobic. Znacie jakies miłe i przyjemne sposoby na poprawienie kondycji bez wychodzenia z domu? Wiem wiem, nie dośc że słabeusz to leniuch ;p tak naprawde to mam taką specyficzną sytuacje że siedze z malutką córką w domu a żona pracuje i nie bardzo mam opcje chodzenia na siłownie czy na jogging. Chyba żebym małą pchał w wózku przed sobą ale taki sam z niej leniuch jak z ojca i beczy nawet na większych wybojach więc sądze ze to nie przejdzie ;p tak więc czekam na dobre rady ;p
agniecha88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2017, 14:20

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: agniecha88 » 11 sie 2017, 14:19

Miłych i przyjemnych nie znam. Tzn znam ale nie działają. Jak chcesz sie za siebie wziąsc to nie będzie miło i przyjemnie tylko pot, krew i łzy, sory. Kup sobie np drążek i zamontuj we framudze drzwi albo kup sobie bieżnie i dawaj na niej jaka córa śpi. Da sie tylko trza chcieć.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Kubalek3 » 17 sie 2017, 10:45

Albo znajdź sobie jakiś rodzaj sportu, który Ci odpowiada. Jak się złapie zajawkę to leci potem nie wiesz kiedy ani jak. Nie czaj się ani nie "kukaj"
Mi się udało zarazić https://www.wheretowake.com i to dość skutecznie także korzystam puki sezon jest. Wiadomo początki były średnio fajne, nie liczę ile razy zaliczyłem "glebę". Za to teraz mogę powiedzieć, że idzie mi super i już czekam do weekendu na wyjazd. Wiem najtrudniej się ruszyć, ale potem lecisz nie wiesz kiedy. Na tych wakeparkach jest też zwykle plaża, można się rozłożyć z kocem etc. Więc nawet rodzinka pokorzysta.
Ania_ABCfitness
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:18

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Ania_ABCfitness » 21 sie 2017, 10:51

Jeśli trening poza domem jest utrudniony przez wzgląd chociażby na sytuację rodzinną, najlepiej skorzystać z rozwiązań, jakie daje sprzęt sportowy przeznaczony do użytku własnego. Porady mojego przedmówcy są bardzo dobre, polecam rozważyć te pomysły i jak najszybciej przejść do działania. Jeżeli dysponujesz odpowiednią przestrzenią, ze swojej strony proponuję Ci jeszcze zestaw, złożony z kompletu gryfów, obciążeń i ławeczki kulturystycznej, dzięki któremu zorganizujesz sobie mini-siłownię w domu. Przykładowe zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym możesz obejrzeć tutaj: https://www.abcfitness.pl/fitness-i-sil ... estawy-c91. Szczególnej uwadze polecam te z ławeczką Xylo XG-035. Do niektórych z nich dorzucamy w gratisie modlitewnik - przyrząd do treningu bicepsa. W razie pytań - śmiało! Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.
kazek033
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2017, 14:16

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: kazek033 » 23 sie 2017, 12:37

Biceps mi sie przyda jak córka coraz cieższa i życzy sobie żeby ją nosić ;p tak na poważnie to nie jest to takie złe rozwiązanie chociaz musiałbym sobie pomierzyc wszystko czy taki zestaw zmiesci nam sie w domu. Chociaż widze że ławka składana to nie powinno być problemu. A jak jest z gwarancją na takie urządzenia? bo tam o jakieś wydłużonej piszecie
Ania_ABCfitness
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:18

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Ania_ABCfitness » 31 sie 2017, 15:01

Jako właściciel marki Xylo możemy zaoferować wydłużoną gwarancję na nasz sprzęt. Na przykład gryfy oraz obciążenia żeliwne objęte są gwarancją dożywotnią, a bitumiczne - 10-letnią. Pozostałe elementy zestawu podlegają pod standardową gwarancję 24-miesięcy. Co ważne, na terenie Polski posiadamy profesjonalny serwis sprzętu Xylo, więc w razie potrzeby proces serwisowania przebiega szybko i bezproblemowo.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 09:32

Jedną z lepszych jednak droższych opcji może być zbudowanie bieżni wodnej w domu. Jest to innowacyjny pomysł, który pomógł już wielu ludziom.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: archiwald » 18 paź 2017, 09:00

Znalazłem kiedyś dobry poradnik jak poprawić swoją kondycję w domu. Jeśli chcecie to możecie zajrzeć tam i sprawdzić: klik.
zorba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2016, 11:14

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: zorba » 02 gru 2017, 10:02

Też metoda Zimą też korzystam z takiej formy ,włączam program z komputera i ćwiczę razem z trenerką przed ekranem
Awatar użytkownika
glodzic
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2018, 12:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: glodzic » 23 mar 2018, 12:07

https://www.youtube.com/watch?v=2PTXTwcSKKg tu program jaki robią NAVY SEALS do wykonania w domu! :super:
abasola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2018, 11:35

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: abasola » 29 mar 2018, 11:46

Kiedy jest zimno głównie ćwiczę w domu, aby utrzymać odpowiedni poziom kondycji. Są to dynamiczne ćwiczenia i do tego rozciąganie, z którym pomaga mi guma fitness crossfit. Włączam sobie interesujący mnie filmik i poświęcam na to 1 godzinę dziennie ;)
Awatar użytkownika
starco
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2018, 15:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: starco » 25 kwie 2018, 16:19

Jak nie przejmujesz się hałasem, to polecam jogging w miejscu, kickboxing, cardio i HIIT. Wszystko zależy od tempa treningu, bo czasem nawet 20 minut wystarczy, jeśli wszystkie ćwiczenia są wykonywane bardzo szybko. Wtedy spala się więcej kalorii, ale trzeba uważać, by robić to mądrze i z głową.
szybkimario
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:59

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: szybkimario » 09 maja 2018, 15:01

Karimata i można spokojnie poćwiczyć
Wiki558
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2018, 15:41

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Wiki558 » 05 cze 2018, 10:51

Uwielbiam ćwiczyć ale nie chodzę na siłownię. Preferuję ćwiczenia w domu, tylko miałam problem na początku z wybraniem odpowiedniego sprzętu. Na szczęście natrafiłam na mega wpis http://linktrader.pl/jaki-sprzet-do-cwiczen-w-domu/ i naprawdę dużo się dowiedziałam. Polecam każdemu kto zamierza ćwiczyć w domu.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Kubalek3 » 19 cze 2018, 11:55

Pewnie, że się da :D Wystarczy tylko odrobinę zainwestować w dobry jakościowo sprzęt i możesz ćwiczyć kiedy będzie Ci pasowało. Sprzęt z K- Sport ogólnie się fajnie sprawdza: https://www.k-sport.com.pl/

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość