Praca nad kondycja w domu

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
kolo4
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2018, 10:14

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: kolo4 » 24 cze 2018, 19:06

Jest wiele aplikacj na telefon. Polecam bardzo :D
Aubus378
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:02

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Aubus378 » 26 cze 2018, 08:53

Możesz wychodzić wieczorami, gdy żona wróci z pracy :) Bez wychodzenia z domu ciężko jest poprawić dobrze poprawić kondycję.
wald.swiat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2018, 12:26

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: wald.swiat » 29 sie 2018, 08:33

Jeżeli nudzą Cię ćwiczenia dobrze jest np. włączyć jakiś program czy film w TV iw międzyczasie ćwiczyć. Dobre są serie np 30 brzuszków zwykłych, rozciąganie, podskoki w miejscu, 30 brzuszków zwykłych, skrętoskłony, krążenia głową itd. Może jak spróbujesz w ten sposób to ćwiczenia nie będą Cię nużyć.

Kliknijtutaj i dowiedz się więcej.
tomiczkax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2018, 22:07

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: tomiczkax » 12 wrz 2018, 22:11

Niestety brak mi motywacji aby ćwiczyć sama w domu :(
dekoder29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2018, 21:29

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: dekoder29 » 02 lis 2018, 10:50

Mnie udało się zgubić kilka zbędnych kilogramów, przez co czuję się znacznie lepiej. Teraz postanowiłem popracować nad mięśniami brzucha. Natrafiłem na ciekawą stronę tutaj https://elektrostymulatory.net/elektros ... ha-dziala/ . I zastanawia się nad zakupem takiego urządzenia. Sporo słyszałem na temat elektrostymulacji.
tim72
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2018, 22:47

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: tim72 » 18 lis 2018, 23:05

Kalistenika! To coś idealnego dla Ciebie - miałem tak samo, chciałem coś zmienić ale siłownia nie była dla mnie... Później natrafiłem na bloga świetnego chłopaka - https://caliathletics.com/knowledge/grease-the-goove/ - i odkryłem że kalistenika to coś dla mnie. Zacząłem oglądać filmiki i regularnie ćwiczyć... osiągnąłem tzw. greasing the groove i lecę dalej, Tobie też polecam :D
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: niebieskiorzel » 30 lis 2018, 10:33

Ja zainwestowałem w bieżnię i to zupełnie mi wystarcza do utrzymania kondycji ćwicząc właśnie w domu :)
Maniuszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2018, 16:30

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Maniuszka » 18 gru 2018, 13:21

Pompeczki, i 6 weidera - to moje cwiczenia, ktore wykonuje w domu. Oczywiscie wspomagam sie przy tym takze odpowiednimi suplementami - kupuje glownie w firmie http://www.activlab.pl/ - znajomy pracuje na silowni i polecal ich suplementy. Mowil, ze sa testowane w laboratorium i na 100% dzialaja. I co - moge to smialo potwierdzic - masa i sila rosnie, kondycja tak samo.
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 19 wrz 2017, 22:05

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Wroneq » 18 gru 2018, 21:14

Pewnie, ze sie da. Bieznia, orbitrek, rowerek i mozna w domu pracowac nad kondycha. W lecie to spoko - mozna biegac, ale zima - nie chodzi nawet o temperature, ale wlasnie o smog - szkoda zdrowia. Ja oprocz kondycji robie takze rzezbe, wiec mam roznego rodzaju wlasnie odzywki. Do mieszania ich - polecam shaker do odżywek - ja mam z firmy Promixx. Sam mi miesza odzywki i robi z nich naprawde idealna konsystencje.
MacieX822
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:35

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: MacieX822 » 13 lut 2019, 20:48

trening w domu to super sprawa. Najgorsze na siłowni jest to że zawsze jest pełno ludzi, no może rano nie ma ale ja wtedy jestem w pracy:P tak to wygodnie mogę kiedy chce zrobić sobie trening bez czekania na sprzęt. Mam całkiem spory pokój przeznaczony na siłownie. Planuje teraz zainwestować już w jakąś porządniejszą ławeczkę do ćwiczeń od https://specialfitness.pl/68-laweczki-do-cwiczen Na niej wykonuje ponad połowe treningu zawsze
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Mermagda0 » 17 mar 2019, 10:20

Do takiego treningu trzeba mieć przede wszystkim odpowiedni sprzęt. Rowerek, orbitrek to podstawa. Jednak ja jestem zwolenniczką chodzenia na siłownie. Tu myślę że pomoc trenerów personalnych będzie wręcz niezbędna. Jak bedziecie zabierać się za trening to zajrzyjcie na https://www.kuźnia-zdrowia.pl/trener-personalny-zywiec Pomogą wam ich trenerzy personalni do ułożenia odpowiedniego planuj i przypilnują waszej techniki i motywacji :)
mary-kate009
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 25 lut 2019, 14:45

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: mary-kate009 » 19 mar 2019, 15:24

W domu można zrobić całkiem niezłą kondycję i nieco wzmocnić ciało. Nawet bez specjalnego sprzętu. Polecam pompki, przysiady w różnych wariantach (nogi szeroko, wąsko, przysiad z wyskokiem, przysiad na jedną nogę z drugą opartą o krzesło), pajacyki, bieg tzw bokserski w miejscu no i jak dla mnie świetnym uzupełnieniem są ćwiczenia rozciągające. Ja rozciągam się w domu regularnie, aby móc wyżej kopać na treningach karate. Ogólnie rozciąganie jest przydatne dla osób trenujących sporty walki, tak jak ja, ale nie tylko :) Ogólnie pomaga w codziennym funkcjonowaniu.
oliviia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019, 10:20

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: oliviia » 24 cze 2019, 15:54

Jest wiele ciekawych zajęć zwiększających kondycję, które możesz wykonywać samodzielnie w domu lub na zorganizowanych zajęciach na siłowni. Też nie należę do osób, które regularnie chodzą na siłownię, ale z doświadczenia znajomych wiem, że w grupie dużo łatwiej się zmobilizować. Dla mnie bardzo ważne jest też to, że ćwicząc pod czyimś okiem mam pewność, że dobrze wykonuję każdą pozycję, bo instruktorka jest od tego, żeby mnie poprawić, gdy robię coś źle, np. gdy garbie się wykonując ćwiczenie ;/ Jakiś czas temu pisałam tekst o zajęciach fitness, poprawiających kondycję - zerknij sobie, może akurat coś przypadnie Ci do gustu. Możesz też poszukać na YouTube filmików z treningami na konkretne partie ciała. Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
Parqa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Parqa » 26 cze 2019, 12:41

Na pewno chodzi o systematyczność, jednak ciężko u mnie z tym :(
Euzebiusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2019, 23:01

Re: Praca nad kondycja w domu

Postautor: Euzebiusz » 26 cze 2019, 23:03

Da sie, jak najbardziej da się. Polecam treningi interwałowe, np. systemem tabata, krótko, a bardzo intensywnie.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość