Jak wykonać poprawny trening motoryczny?

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
ziguzigu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:50

Jak wykonać poprawny trening motoryczny?

Postautor: ziguzigu » 24 lip 2017, 13:19

Hej sportowcy mniej lub bardziej amatorscy :) Pewnie każdy z nas na tym podforum ma swój ulubiony sport (i nie mam na myśli oglądania go w tv :P ). Pytanie - czy oprócz tego, że go uprawiacie, zajmujecie się czymś więcej? Jak dbacie o to, żeby Wasze ciała były przygotowane na wysiłek, jaki mu fundujecie? Ja do niedawna po prostu biegałem, ale zaczęły mi się psuć kolana. Oba, równocześnie (mniej więcej w tym samym czasie). Zainteresowałem się tematem i postanowiłem włączyć do treningu biegowego trening motoryczny. Takie uzupełnienie podobno pozwala mieć lepsze osiągi i sprawia, że sport staje się mniej kontuzjogenny. Jeśli jesteście zainteresowani, sami zobaczcie - trening motoryczny http://yakimasport.pl/trening-motoryczny-i-siowy-c-50.html też może byc ciekawy i fajny.
klopss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2017, 14:21

Re: Jak wykonać poprawny trening motoryczny?

Postautor: klopss » 24 lip 2017, 17:06

aby wykonywać poprawne treningi trzeba przede wszystkim skonsultować się z trenerem personalnym

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość