Nawadnianie organizmu a sport

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
vanessa
Forumowicz
Forumowicz

Nawadnianie organizmu a sport

Postautor: vanessa » 06 cze 2017, 10:16

Mam pytanie odnośnie uprawiania sportu i odpowiedniego dostarczenia wody do organizmu. Tzn ile wody konkretnie trzeba wypić po treningu??
W jednym artykule (http://fitkat.pl/nawadnianie-organizmu- ... -wiedziec/) przeczytałam, że najlepiej zważyć się przed i po nago i zobaczyć ile brakuje i wypić tyle wody - myślicie, że to dobry pomysł? Z drugiej strony jak niby mam się zważyć nago na siłowni? A po siłowni przecież nie będe czekać z napiciem się aż do przyjścia do domu

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Nawadnianie organizmu a sport

Postautor: miracle » 12 cze 2017, 21:35

Trzeba dużo pić, nie tylko jak się uprawia sport.
plaster
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: plaster » 31 lip 2017, 20:02

Ja piję tyle ile mi się chcę. Czasami w upalny dzień potrafię wypić 2l wody na treningu, więc raczej piję odpowiednią ilość ;) Ogólnie mam spore pragnienie, ale to chyba dobrze, bo piję prawie tylko wodę.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1

Postautor: Kubalek3 » 08 sie 2017, 09:57

Jak się uprawia sporty wodne to zwodzi człowieka. Ja pływam na https://www.wheretowake.com i nieraz udaje mi się zapomnieć o płynach bo widzę wodę cały czas przed sobą. I to jest błąd! Kilka razy jak już wyszedłem na brzeg mimo, że byłem mokry to miałem tak wyschnięte usta, aż popękane. Teraz już się staram w miarę pilnować z piciem.
Manuela
Level 1
Level 1

Postautor: Manuela » 26 wrz 2017, 11:48

Uprawiając sport trzeba się nawadniać, to oczywiste.
graskrys
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: graskrys » 26 wrz 2017, 12:36

Moim zdaniem po intensywnym sporcie litr to minimum.

Wróć do „Sport”