Snowboard czy narty?

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
Awatar użytkownika
AdamBox
Forumowicz
Forumowicz

Re: Snowboard czy narty?

Postautor: AdamBox » 04 cze 2019, 01:34

Na nartach jest na początku łatwiej i uwielbiam obie dyscypliny, ale chyba deska jednak wygrywa w moim przypadku.
morgo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: morgo » 18 lip 2019, 09:33

Wydaje mi się, że to kwestia indywidualna aczkolwiek narty są chyba trochę prostsze do opanowania. Ja sam jeżdżę na nartach od kilku lat, a teraz chce kupić snowboard i spróbować swoich sił też na desce.
Arturr
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Arturr » 21 lip 2019, 21:20

A dla mnie ani to ani to, nie jestem w ogóle fanem zimowych sportów, jedynie to może zabawy z sankami :)

----
https://ucando.webnode.com/
gardenia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gardenia » 29 lip 2019, 16:46

Jeśli bym miała wybierać, to wybieram szachy. Nie uprawiam sportów zimowych. Boję się, że się połamię. Ale moja siostrzenica uwielbia jeździć na nartach, na snowboardzie jeszcze nie próbowała. Całą zimę robi wszystko, żeby tylko móc skorzystać i pojeździć na nartach. W okresie letnim za to, kupuje sprzęt. Wyszukuje dobrych okazji, takich jak na przykład ta, gdzie można kupić gogle narciarskie https://www.brylano.com/pl/c/Gogle-narciarskie-i-snowboardowe/325 uznanej firmy Oakley. Koniecznie zobaczcie w jak dobrych cenach teraz je można otrzymać.
Awatar użytkownika
damianoo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: damianoo » 05 sie 2019, 10:56

Słyszałem, że na snowboardzie jest łatwiej się nauczyć, jeśli wcześniej nie uczyliśmy się jeździć na nartach. Ja uczyłem się jeździć na tym i na tym i przyznam szczerze, że według mnie łatwiej jest nauczyć się jeździć na nartach - być może dlatego, że byłem bardziej zmotywowany, ponieważ wszelkie narciarskie sporty są moją pasją.
Arliga
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Arliga » 06 sie 2019, 19:32

Ja zdecydowanie stawiam na snowboard. Narty do mnie nie przemiawiają :/
ewkaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ewkaa » 18 sie 2019, 18:48

Jak dla mnie narty! Na desce nigdy nie jeździłam i trochę się boję ale kto wie... może się przełamię. Jeśli chodzi o narty to w Zgorky - szkółka narciarska możesz nauczyć się jeździć. Ja chyba w tym roku zaprowadzę tam dzieci. Czas najwyższy żeby nauczyły się jeździć. Urlop planujemy w Madonna di Campiglio. Ktoś z was też się tam wybiera?
marekplicha
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marekplicha » 22 sie 2019, 12:09

Zdecydowanie narty! Jeżdżę na nich już od wielu lat i mam wrażenie, że ten sport nigdy mi się nie znudzi. Kiedyś uczyłem się jeździć na desce, ale niezbyt mi się to spodobało.
Niutka20
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Niutka20 » 22 paź 2019, 12:26

A widzicie, u nas z kolei snowboard i już powoli szykujemy się na nowy sezon. Mąż z synem oglądali tutaj https://supersklep.pl/wiazania-snowboardowe wiązania, jakie musimy kupić mniejszemu, no i w ogóle jakieś wygodne kurtki musimy kupić,żeby jednak wygodnie się zjeżdżało. Dla mnie to fajny sport i zawsze cieszę się, że zimą z dzieciakami mamy dużo czasu, by się jemu poświęcać ;) .
chloe96
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: chloe96 » 27 paź 2019, 16:19

Według mnie narty są stabilniejsze, na snowboardzie masz dwie nogi przypięte do jednej deski, więc trochę ruchy są ograniczone.
Awatar użytkownika
dagmar61
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dagmar61 » 31 paź 2019, 11:41

Całe życie jeździłam na nartach, a teraz chciałabym nauczyć się jeździć na snowboardzie.
Awatar użytkownika
Waldez
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Waldez » 11 gru 2019, 11:55

Jeśli natomiast będziecie potrzebowali dobrych butów narciarskich to polecam w szczególności te - https://www.skifanatic.pl/sklep/p/buty- ... o-ds-90-w/. Mam je od zeszłego sezonu i jeździ się na nich bardzo wygodnie.
neon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: neon » 11 gru 2019, 12:28

Ja zdecydowaniem jestem fanem snowboardu. Nie ukrywam, że uwielbiam sporty ekstremalne, dlatego od razu polubiłem tę aktywność :) jeśli ktoś stawia swoje pierwsze kroki i dopiero się uczy, to polecam deskę nidecker platinum 2019. Jest naprawdę wytrzymała!
wadzianka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wadzianka » 11 gru 2019, 12:36

Dla mnie snowboard jest nieco bardziej wymagający, ale na nartach też lubię pośmigać!

Wróć do „Sport”