Wasz ulubiony sport?

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: koontownik » 24 paź 2017, 14:34

Ja będę bardzo zwyczajny i przyznam się, że interesuję się głównie najbardziej popularnym sportem drużynowym, czyli piłką nożną :) Lubię grać, oglądać i czytać wszystko co związane z jej tematem.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: Arkadiusz1 » 25 paź 2017, 09:02

Zdecydowanie siatkówka, jak większość osób tutaj. Ostatnio najbardziej zaangażowany jestem w piłkę klubową, a dokładniej warszawskie ONICO. Po ostatnich zmianach, jakie zaszły w klubie i przyjściu nowego sponsora, bardzo dobrze się dzieje w zespole. Widać to też na trybunach, gdzie panuje bardzo pozytywna atmosfera. Teraz czekamy na kolejne zwycięstwa!
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: kitka66 » 11 gru 2017, 19:28

Lubię oglądać siatkówkę i piłkę nożną, ale jeśli chodzi o aktywność fizyczną - biegam 2-3 razy w tygodniu. Szukam teraz dobrych butów do tego typu sportu. Porządnych i wygodnych. Znajlazłam fajną ofertę na stronie http://www.active.sklep.pl/kobiety/buty.html. Kupowaliście już w tym sklepie internetowym?
PilkarzAmator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2017, 13:48

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: PilkarzAmator » 29 gru 2017, 13:54

Zdecydowanie piłka nożna. Lubię ligę angielską i wszystko co z nią związane. Kiedyś trochę grałem, ale już zdrowie nie te, teraz prędzej gram, ale w zakłady bukmacherskie online ;) Ogólnie nic tak nie dostarcza emocji jak dobry mecz.
kapolonka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:02

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: kapolonka » 05 sty 2018, 14:11

lubie ogladac łyżwiarstwo figurowe ale to rzadko pokazują, tylko przy okazji zimowej olimpiady jakiejś chyba, w internecie pewnie można ale jakos nie oglądam, a z uprawianych to tylko rower, kiedys rolki
orator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:05

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: orator » 16 sty 2018, 14:55

Mój ulubiony sport to jazda na rowerze. Sport ogólnorozwojowy pozwalający na utrzymanie prawidłowej kondycji i odwiedzenie różnych miejsc. W mieście poruszanie się na rowerze generuje dodatkowo wysokie ryzyko kolizji przy obecnym natężeniu ruchu. Oszczędności na paliwie to nawet nie policzę. Warto z tego sprzętu korzystać lecz warto również ubezpieczyć się na wypadek nieuwagi kierowcy lub naszej. Nie ma zbyt wielu opcji dostępnych dla rowerzystów, ale na stronie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/16666/przeglad_jakie_ubezpieczenie_rowerowe można się ze wszystkimi zapoznać i wybrać coś dla siebie
gnu87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2018, 15:22

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: gnu87 » 17 sty 2018, 15:25

Mój ulubiony sport to tajski boks. Wspaniale można w ten sposób rozładować napięcie gromadzące się w ciele podczas pracy przy komputerze.
węglowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2018, 23:50

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: węglowa » 20 sty 2018, 15:37

Ja od zawsze najlepiej odpoczywam jeżdżąc na rowerze :D Zdecydowanie mogę nazwać kolarstwo moim ulubionym sportem, już nie raz próbowałam innych rzeczy ale zawsze wracałam do dwóch kółek :D Ostatnio kupiliśmy nawet rower dla naszej najmłodszej domowniczki, nie powiem, było to dość konkretne wyznanie, ale zasięgnęliśmy porad tam i tu, najwięcej pomogła nam strona https://jaki-rower.pl/rowery-dla-dzieci ... a-dziecka/ i teraz mała jeździ na wycieczki razem z nami :hurra:
orator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:05

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: orator » 23 sty 2018, 12:21

Mój ulubiony sport to kolarstwo, takie mniej zaawansowane, ale za to całoroczne. Latem to mały pikuś, gorzej w zimie. Ale i na to jest sposób, trzeba zaopatrzyć się w odpowiednią odzież i można śmigać.Na stronie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16900/jak_sie_ubrac_na_rower_zima zapoznałem się szczegółowo z poradami fachowca w tej dziedzinie. Dzięki tej lekturze można nabyć dobrą odzież zimową w dobrych cenach. Polecam lekturę.
Awatar użytkownika
gosialbn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2018, 14:58

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: gosialbn » 23 sty 2018, 14:36

Mi się wydaje, że to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów...
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: Winnin » 24 lut 2018, 21:56

Ja lubie biegac - zarowno za pilka (nozna) ale i bez pilki takze. Kupilem sobie fajny dresik - oryginalny, oczywiscie, spojrzcie: http://futbolsklep.com.pl/pl/c/Dresy-sportowe/274 - niezly, co? Mozna u nich znalezc wszystko co jest potrzebne (ale i zbedne:P) do uprawiania tych sportow.
niva
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 22 sty 2018, 11:13

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: niva » 27 lut 2018, 16:19

Wiesz co ja lubię snowboard, w zeszlym roku spróbowałam pierwszy raz i zakochałam się w tym sporcie, w tym roku kupuje ubrania i sprzęt tutaj https://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Sprzet-pl by nie wypożyczać. Zdecydowanie jest to mój sport numer jeden w zimie.
platynka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2018, 20:29

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: platynka » 04 kwie 2018, 20:30

Moim ulubionym jest kolarstwo górskie, szczególnie klasyczne XCO
katarzyna.janiszewska93
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 12 lut 2018, 09:54

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: katarzyna.janiszewska93 » 06 kwie 2018, 12:31

moim ulubionym sportem jest zdecydowanie golf, uwielbiam grać i oglądać. Obecnie szukam sprzętu typu piłka do golfa. Znacie może jakieś godne polecenia sklepy z takim sprzętem?
buclo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2018, 13:53

Re: Wasz ulubiony sport?

Postautor: buclo » 07 kwie 2018, 13:53

zdecyodwanie najabardziej lubię piłkę nożna

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość