Sprzęt na siłownię

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
miki789
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 08 sty 2018, 15:56

Sprzęt na siłownię

Postautor: miki789 » 30 sie 2019, 10:47

Jeśli macie sprawdzony sklep, który sprzedaje sprzęt sportowy to dajcie znać, chętnie skorzystam. Chciałem kupić kompleksowe wyposażenie do siłowni w rozsądnej cenie. Jak znacie taką ofertę to dajcie znać.
marek3333
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 03 sie 2017, 15:52

Re: Sprzęt na siłownię

Postautor: marek3333 » 04 wrz 2019, 15:09

Jeśli chcesz kupić jakiś sprzęt sportowy to zerknij sobie na www.k-sport.com.pl. Firma promuje swoją markę sprzętu K-Sport. Miałem okazję korzystać z takiego sprzętu i rzeczywiście byliśmy zadowoleni.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Sprzęt na siłownię

Postautor: raegar » 04 wrz 2019, 17:26

Jak dla mnie to na początek dobra byłaby i ławeczka. W sumie rozpoczynając przygodę z siłownią warto wziąć pod uwagę plan dietetyczny oraz treningowy. Znacie jakąś dobrą stronkę związaną z tym zagadnieniem? W sumie to ja dostałem ten link z polecenia: https://mejores-suplementos.es ale przyznam wam szczerze, że nigdy tam nie wchodziłem i po sprawdzeniu wydaje się być intrygująco :>
wladekkow568
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2019, 11:54

Re: Sprzęt na siłownię

Postautor: wladekkow568 » 05 wrz 2019, 11:57

Moim zdaniem lepiej iść po prostu na siłownię. Sprzęt jest drogi, ćwiczenie samemu w domu trochę nuda. A na siłowni można poznać nowe osoby, pogadać. Jest dużo więcej sprzętu, nie każde urządzenie kupimy do domu, potrzeba dużo miejsca aby wszystko pomieścić.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość