trener, dietetyk

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
izkass
Forumowicz
Forumowicz

trener, dietetyk

Postautor: izkass » 22 gru 2017, 22:43

Zapraszam na stronę Igora www.igortreneronline.pl mi pomógł schudnąć oraz wrócić do dobrego stanu zdrowia, wcześniej poważnie chorowałam miałam problemy z cukrzycą... Naprawdę serdecznie go polecam :)

ewelina8393
Level 2
Level 2

Re: trener, dietetyk

Postautor: ewelina8393 » 11 paź 2018, 08:52

Ja jestem trenerem personalnym i mam świetną radę dla wszystkich osób z branży. Zainteresujcie się aplikacją do zarządzania zajęciami https://sportbm.pl/ Wiecie, jakie jest to łatwe, szybkie, proste i wygodne? Żadnych kłopotów, aby coś zaplanować, ponieważ wszystko mamy określone w jednym miejscu.
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 29 paź 2018, 09:23

Pamiętajcie że suplement diety tylko wspomaga odchudzanie ale jeśli mamy dobraną odpowiednią dietę i ćwiczenia. Myślę, że mogę Ci z czystym sumieniem polecić dietetyk gdańsk Układają plany żywieniowe w zależności od potrzeb. U mnie to była kwestia zrzucenia kilku kilogramów i zmiany przyzwyczajeń żywieniowych na...bardziej zdrowsze.
persefona
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: persefona » 31 paź 2018, 13:19

Dieta niesie za sobą poważne wyrzeczenia, dlatego nie stosuję się do niej zbyt długo. Porzuciłam już marzenia o pięknej sylwetce - nie mam do tego wystarczającej sił woli :(
joanna11
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: joanna11 » 02 lis 2018, 20:39

Waszym zdaniem warto zainwestować w pomoc dietetyka czy jakiegoś trenera personalnego?
Xequ
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Xequ » 15 lis 2018, 10:35

Wg mnie warto zainwestować w pomoc dietetyka w szczególności wtedy gdy chce się schudnąć a nie ma żadnych efektów z narzuconej sobie diety. Samodzielnie można popełniać nieświadomie błędy przy odchudzaniu. Dietetyk ma większą wiedzę, doświadczenie w temacie odżywiania więc dlaczego z tego nie skorzystać?
Mari
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mari » 16 lis 2018, 06:54

Ale wiesz ile taki dietetyk bierze za jedną wizytę i ustalenie diety? A potem jeszcze wizyty kontrolne. Mnie na to porostu nie stać.
Padali
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Padali » 16 lis 2018, 10:06

Zgadzam się, taki dietetyk, czy trener personalny to droga impreza. A w końcu to nie jest jakaś wiedza tajemna, którą oni mają. Według mnie z ich usług korzystają ludzie, którzy sami nie potrafią się zmotywować i potrzebują takiej osoby, która ich przypilnuje. Ja, jak postanowiłem schudnąć parę kilko to po prostu wziąłem się za siebie. Więcej ruchu - i nie były to jakieś katorżnicze zajęcia na siłowni i więcej uwagi zacząłem poświęcać, temu ile jem i czego. Czyli mniejsze porcje, a produkty zdrowsze i lepsze jakości. Oczywiście korzystałem z różnych stron internetowych, żeby znaleźć nowe, zdrowsze potrawy (sporo fajnych przepisów z wykorzystaniem jogurtu naturalnego, który zawsze bardzo lubiłem znalazłem na stronie - http://www.kuchniajogurtowa.pl/), ale wysiłek się opłacił. Bo w sumienie, niewielkim kosztem schudłem 6 kg i co ważniejsze nową wagę utrzymuję już od ponad roku - czyli jest dobrze.
renia.bos
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: renia.bos » 26 lis 2018, 15:51

Myślicie,że warto zainwestować w usługi prywatnego trenera?
patriszja
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: patriszja » 30 lis 2018, 19:44

Teraz zdecydowanie namnożyło się trenerów personalnych, więc trzeba uważnie dobierać osoby, z którymi mamy zamiar współpracować.
niebieskiorzel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: niebieskiorzel » 14 gru 2018, 21:53

Waszym zdaniem rzeczywiście warto współpracować z trenerem personalnym?

Wróć do „Sport”