Nauka Jazdy xD

Humor forum: dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki
Awatar użytkownika
RuseK
Level 1
Level 1
Kontaktowanie:

Nauka Jazdy xD

Postautor: RuseK » 29 mar 2009, 12:39

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QhCN2m9Bzq4&hl=pl&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/QhCN2m9Bzq4&hl=pl&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz

Re: Nauka Jazdy xD

Postautor: BartoNaPanda » 20 paź 2017, 13:47

Najlepsza szkoła do nauki jazdy polecam wszystkim, którzy myślą nad rozpoczęcie kursu na prawo jazdy. Nauczyli mnie wszystkiego od podstaw, dzięki nim zdobyłem prawo jazdy, przygotowali mnie na egzaminy tak dobrze, że nie odczuwałem nawet stresu podczas nich.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 13:55

W zależności od maszyny, jaką chcemy się poruszać, musimy skończyć dwadzieścia jeden lub dwadzieścia cztery lata. Wracając jednak do wymagań polskich, to można jeszcze zdobyć kwalifikacje na motorower. W tym przypadku, musimy mieć skończone tylko czternaście lat, ale wymagana jest zgoda rodzica. Trzeba pamiętać, że takie kursy nie są tanie. By opłacić kurs na prawo jazdy jednośladem, musimy liczy się z kosztami od tysiąca złotych. Ważne jest, by odpowiednio przygotować się do egzaminu teoretycznego. Egzamin praktyczny sprawdza nasze umiejętności poruszania się po mieście.
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: RestryKturyzaC » 27 paź 2017, 13:11

Ja zawsze chciałem zrobić sobie prawo jazdy na motory, tj. na kategorię A. Jednak na razie nie mam funduszy na to ani na maszynę. Więc niestety muszę się wstrzymać.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alexa555 » 24 cze 2018, 21:59

Dzień uzyskania prawa jazdy był jednym z najszczęśliwszych chil w moim życiu. Początkowo wcale nie wiedziałam jak kierować autem, jednak dzięki wspaniałemu oskmaster.pl stałam się bardzo profesjonalnym kierowcą. Rekomenduję osobom które, obawiają się zdawania egzaminu prawa jazdy. Z oskmaster będzie to pestka.
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 24 lip 2018, 14:22

Proszę o opinie na temat szkoły jazdy http://www.oskefekt.lublin.pl/ . Chciałabym syna wysłać na kurs prawa jazdy, ale nie bardzo wiem do jakiej szkoły. W tej szkole nie mają drogich kursów, ale zależy mi też aby jednak się nauczył, więc cena nie jest taka ważna. Słyszałam że mają bardzo sympatycznych instruktorów. Dużo jazd na trasach egzaminacyjnych ale oczywiście i nie tylko.

Wróć do „Humor”