Idealny samochód dla kobiet

Humor forum: dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: Mateo 77 » 13 kwie 2018, 12:39

Zgadzam się. Wszystko zależy od danej osoby, a nie od pojazdu. Ja bym postawił jednak przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dzięki temu będziecie w stanie odpowiednio zabezpieczyć pojazd na wypadek kradzieży. Słyszałem że bardzo sprawdzają się w tej roli zabezpieczenia opisane w https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci ... -gantotal/ To sprawia, że możecie zawsze być spokojni o Wasze auto. Warto mieć to na uwadze.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: monikabert90 » 14 kwie 2018, 09:06

rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: rybka » 22 kwie 2018, 20:28

Idealnym samochodem dla kobiety, który w moim przypadku sprawdza się nadzwyczaj dobrze jest Ford K. Jest to mały samochód miejski, z którym nie mam problemów w chwili niewielkiej przestrzeni dostępnej do parkowania. Dodatkowo mało pali i jest w nim wystarczająco miejsca dla mnie jak również dziecka, które zawożę i odbieram z przedszkola. Swoje auto kupiłam w Warszawie bezpośrednio u dealera Forda czyli w Auto Plaza. Otrzymałam atrakcyjne warunki kredytowania, a dodatkowo cały serwis eksploatacyjny mam w jednym miejscu co bardzo ułatwia załatwienie przeglądu lub ewentualnej naprawy.
margaretta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:10

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: margaretta » 17 maja 2018, 09:47

Moim zdaniem jakiś fiat albo alfa będą ok na początek :) Nieduży silnik w benzynie i koszt utrzymania też nie będzie wielki. Tu masz przykład https://fiat-jeep-alfa.pl/fiat-professional/fiat-ducato po ile są części do fiata, alfy czy jeepa. Jednak jeep to może już na kolejne auto za parę lat :) Zobacz na spokojnie, jak Cię nie przekona to będziesz szukać dalej.
Grazka1985
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2020, 21:14

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: Grazka1985 » 24 kwie 2020, 21:26

Trudno powiedziec jaki jest idealny bo to zależy od kobiecych preferencji. Mama koleżankę, która jeździ nissanem terrano a inna smartem.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: polina7 » 28 kwie 2020, 20:46

Warto na pewno wybierać auto z ABS. W dzisiejszych czasach to podstawa. Zapewnia bowiem bezpieczeństwo, a to jest ważne. Tutaj https://citymag.pl/co-to-jest-abs-i-jak ... mochodzie/ sobie zerknijcie, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat. Jest tam bowiem opisane co to jest ABS i jak działa. Myślę, że taka wiedza może okazać się przydatna.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: bianka » 29 kwie 2020, 12:02

A to jest coś takiego jak podział na damskie i męskie samochody? Każdy wybiera samochód, na który go stać, który mu się podoba i dobrze prowadzi :)
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: rossi » 29 kwie 2020, 23:53

Każdy czuje się dobrze w innymi samochodzie- niezależnie czy to kobieta, czy mężczyzna. Najlepiej dobierać do siebie samochód pod względem własnych oczekiwań oraz preferencji. Dlatego po prostu warto byłoby przejrzeć sobie motoryzacja ogłoszenia na stronie clixs.pl i sprawdzić co tam można znaleźć. Często na takich portalach ogłoszeniowych można znaleźć korzystne oferty. Dlatego na pewno warto, tym bardziej że wszystko jest tutaj za free.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: Pestka » 01 maja 2020, 20:07

Myślę, że jeśli miałby to być pierwszy samochód to warto rozważyć samochody osobowe używane. Dużo ogłoszeń można znaleźć w serwisie pokato.pl. Tam macie podział na regiony w Polsce wiec spokojnie można wybrać jakieś auto blisko miejsca, w którym mieszkacie. Ja jak kilka miesięcy temu kupowałam auto to własnie na pokato znalazłam samochód dla siebie.
Bachowicz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2020, 20:32

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: Bachowicz » 09 maja 2020, 19:11

Myślę, że nie ma czegoś takiego jak idealny samochód dla kobiety. Po prostu każdy dobrze pasuje, wystarczy się do niego przyzwyczaić. Na pewno od razu nie ma co kupować, tylko po prostu szukać jakiegoś swojego modelu poprzez wynajem samochodów. Bardzo fajne oferty mają w https://comfortcar.pl/skoda-fabia.html. Sam ostatnio korzystałem z tej oferty i jestem bardzo z tego zadowolony :)
ukilback
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2020, 14:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: ukilback » 14 cze 2020, 14:23

Idealnym samochodem jest fiat 500. Kobieta bez trudu nie będzie mieć problemu z parkowaniem.
Hurkacz154
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2020, 12:30

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: Hurkacz154 » 28 gru 2020, 12:38

Moim wymarzonym samochodem jest mini cooper
Janowski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:09

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: Janowski » 29 gru 2020, 11:50

Kobiety kupując nowe auto zapewne chętnie korzystają z konfiguratora, który pozwala na zmianę koloru czy elementów wnętrza auta. Sporo obecnie produkowanych samochodów jest wyposażonych w technologie ułatwiające parkowanie czy poruszanie się po ciasnych przestrzeniach, może coś z oferty Forda przypadnie Ci do gustu.
rdibbert
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2021, 17:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: rdibbert » 04 sty 2021, 17:33

Obsługa kalkulatora kredytu samochodowego nie powinna nikomu sprawić trudności. Wystarczy wpisać podstawowe parametry kredytowania, tj. kwotę i okres spłaty, aby kalkulator wskazał w postaci listy dostępnych ofert symulację kredytów samochodowych. Najtańszy kredyt samochodowy najczęściej wyświetlany jest jako jeden z pierwszych na liście. Wraz z określeniem nazwy banku i kosztów kredytowych widoczne powinny być oprocentowanie, RRSO czy też kwota do spłaty - https://www.bslubaczow.pl/kredyty-i/kredyt-samochodowy,138.
sincere32
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2021, 09:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Idealny samochód dla kobiet

Postautor: sincere32 » 17 lut 2021, 10:02

Dobrym wyborem dla kobiet może być używany Nissan Qashqai https://nissanuzywane.pl/wpis/uzywany-nissan-qashqai. Jest to nieduży, przestronny i przystępny cenowo crossover. Auto jest komfortowe, jeździ się nim naprawdę dobrze. Dodatkowo, nie jest to awaryjny sprzęt, więc zakup powinien być naprawdę trafiony.

Wróć do „Humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość