Jak spędzacie wolny czas?

Humor forum: dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki
magda158
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2012, 11:40
Lokalizacja: Kwaśniów

Postautor: magda158 » 28 cze 2012, 12:13

Moim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest gra na instrumentach muzycznych. Działa to na mnie odstresowująco.
jahzuczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2012, 20:46
Lokalizacja: Gniezno

Postautor: jahzuczek » 17 sie 2012, 20:51

Latem świetną alternatywą są koncerty plenerowe, może jakieś festiwale.
Lucjan21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 12 cze 2017, 10:13

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: Lucjan21 » 12 cze 2017, 11:20

U mnie jazda na rowerze, czytanie książek, praca w ogrodzie.
Tylko mam problem, ze zbyt małą ilością wolnego czasu.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: dyskutantka » 02 paź 2017, 12:36

Wolny czas - o ile ktoś go ma - każdy spędza inaczej,to także jest zależne od wieku.Starsza osoba nie będzie go spędzała jak młodzi ludzie i odwrotnie.Ważne jest, aby ten wolny czas spędzać z pożytkiem ,tak aby nie musiała interweniować Policja.W dzisiejszych czasach młodzi popełniają wiele błędów,na których inni powinni się uczyć,niestety jest akurat wręcz przeciwnie,każdy popełniony błąd,goni następny,aż nieraz dochodzi do ludzkich dramatów.Im człowiek starszy powinien być mądrzejszy,a - jak wiemy z życia - tak nie jest. Jedynym wyjściem jest mieć wypełnioną konkretnie każdą wolną chwilę,wówczas nie myśli się o głupstwach. :)
ObrazekObrazek
Obrazek
mari75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2016, 14:56

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: mari75 » 20 paź 2017, 04:50

Ja czytam dużo książek, poza tym lubię chodzić do teatru, zazwyczaj wybieram spektakle komediowe, dobra dawka humoru jest potrzebna. Jak jesteście z Warszawy sprawdźcie sobie teatr Komedia: https://teatrkomedia.pl/bilety mają szeroki repertuar, bilety są niedrogie, można kupić je przez internet. Oczywiście staram się też aktywnie spędzać wolny czas, ćwiczę regularnie, lubię chodzi na basen, pływanie mnie bardzo odpręża.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 12:42

Jakaś opera, teatr czy kino to dobre pomysły. Ew. można pomyśleć o czymś bardziej aktywnym jak rowery, bieganie, strzelnica itd. No jest sporo opcji do rozważenia, kwestia tego co lubimy robić :)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: dyskutantka » 24 paź 2017, 13:00

Jedno jest pewne - wolny czas należy spędzać AKTYWNIE,bo jak wiemy ruch to zdrowie. :)
julianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:00

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: julianka » 24 paź 2017, 14:32

w wolnym czasie lubie sobie pograć w gry komputerowe lub planszówki ze znajomymi :)
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: mol5 » 07 lis 2017, 15:21

Ja ostatnio zastanawiam się czy nie kupić do domu czegoś takiego jak gogle wirtualnej rzeczywistości, ponoć bardzo dobrze sprawdzają się w formie odstresowania oraz spędzenia wolnego czasu. Dzieci od sporego czasu proszą mnie o tym bym je kupiła, bo grali na nich u naszych znajomych i teraz nie mogą o tym zapomnieć, też chcą.
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: Lilka » 09 lis 2017, 15:43

Ja spędzam wolny czas projektując coś w programach graficznych. Bardzo to lubię. Kupiłam sobie też pełną wersję programu photoshop w sklepie klucz system. Jestem strasznie zadowolona, bo ten program daje mi wiele możliwośći.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: dyskutantka » 24 lis 2017, 15:57

Ostatnio kupiłam sobie trzy biograficzne książki aktorów i wieczorami czytam. A wolny czas mają tylko - niestety - lenie - :) praca uszlachetnia - o tym powinno się pamiętać,wolny czas każdy będzie miał na emeryturze. ;)
andzia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 13 gru 2017, 11:56

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: andzia1 » 13 gru 2017, 13:37

Spacery, podróże, gotowanie, fotografia, malowanie, dekorowanie domu i gra na gitarze - to zwykle zajmuje mój wolny czas :)) Chociaż chciałabym, żeby tych form było jeszcze więcej, tylko niestety godzin w dobie brakuje
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: ewelina8393 » 21 gru 2017, 11:36

Teraz to przede wszystkim na porządkach świątecznych, ale ogólnie np. na braniu udziału w różnych konkursach. Znalazłam aktualnie jeden fajny do marki FinAi i planuję wziąć w nim udział po świętach po czas jest do 9 stycznia chyba. Jest to konkurs dla mam i dzieci. Wszystkie szczegóły są tutaj http://bit.ly/2Bio7ow gdyby ktoś był zaianteresowany udziałem.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: dyskutantka » 21 gru 2017, 15:22

Ostatnio mam bardzo dużo wolnego czasu ipędzam go albo z książką w dłoni,albo na Facebooku ,bo kiedy wszystko jest zrobione, nikt nie przeszkadza,nikt nie zabrudzi więc nic innego nie pozostaje . ;) zwłaszcza kiedy zimno jest na dworze,a za oknami widać sypiący śnieg. :)
SteffAnja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 02 lis 2017, 10:29

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: SteffAnja » 27 gru 2017, 21:10

A ja tez lubie grać, ale nie na żadnym instrumencie tylko na komputerze albo smartfonie :D Takie gierki potrafią super wciagnac. Szczegolnie gry rpg w ktorych rozwijacie swojego bohatera i rywalizujecie z innymi. Tak mniej wiecej wyglada gra https://itunes.apple.com/us/app/world-c ... &ls=1&mt=8 rowniez sa tam elementy strategiczne bo musicie tak samo rozwijac swoja wioske

Wróć do „Humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość