Reumatoidalne zapalenie stawów-rzuć palenie, a zmniejszysz ryzyko wystąpienia tej choroby

technologia,nauka,medycyna i inne
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

Reumatoidalne zapalenie stawów-rzuć palenie, a zmniejszysz ryzyko wystąpienia tej choroby

Postautor: serwerux1 » 22 mar 2019, 17:06

Deyna23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:45

Re: Reumatoidalne zapalenie stawów-rzuć palenie, a zmniejszysz ryzyko wystąpienia tej choroby

Postautor: Deyna23 » 09 lip 2020, 21:50

Ja tam rzuciłam palenie dawno temu i fakt, mam poprawę aczkolwiek nadal muszę zażywać leki. Są tez osoby, które np mają problem ze stopa reumatoidalną, czyli maja cos takiego jak płaskostopie podłużne. Zreszta bardzo fajnie opisane jest w tym artykule https://ortopes.pl/stopa-reumatoidalna- ... filaktyka/ - jakie sa objawy i jak coś takiego leczyć. Warto także pomyslec o poprawie komfortu poruszania się poprzez zastosowanie odpowiednich wkładek ortopedycznych.
kamiszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:02

Re: Reumatoidalne zapalenie stawów-rzuć palenie, a zmniejszysz ryzyko wystąpienia tej choroby

Postautor: kamiszek » 17 lip 2020, 13:08

Czy aby rzeczywiście palenie papierosów tak doraźnie przyczynia się tej chorobie?

Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość