Wybór dobrych opon

mototoronto2018
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wybór dobrych opon

Postautor: mototoronto2018 » 13 sty 2019, 23:01

Cieszy mnie fakt, że chcesz kupić dobre opony samochodowe, a nie oszczędzać na nich. To jest element bezpieczeństwa i jak czasem słyszę, że komuś szkoda pieniędzy na markowe opony, to aż mnie nosi... Jeśli ktoś by był zainteresowany naprawdę świetnymi jakościowo i tanimi oponami to Polecam kupować tutaj: opony Gorlice

grazynaaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: grazynaaa » 17 sty 2019, 15:07

Ja uważa, że dobre opony to podstawa. To dla naszego bezpieczeństwa oraz innych użytkowników drogi, zwłaszcza jak jest mokro lub ślisko. Ja kupowałam koła do swojego samochodu, które znalazłam na stronie https://doopla.pl/zima . Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Z tego co widziałam, obecnie mają promocje, więc warto zajrzeć na stronę.
opaska84
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: opaska84 » 24 sty 2019, 15:03

Dobre opony nie musza kosztować milionów. Musisz pamiętać, że ceny opon do samochodów zależą często do marki opon. A jest tego tak dużo, że niestety łatwo można się pogubić. Jeśli nie masz czasu, to zadzwoń sobie do serwisu oponiarskiego oni na pewno Ci doradzą. Później skorzystają z z umowy z hurtownia opon całorocznych i zamówią wybrane opony, a jak jeszcze dobrze pogadasz to Ci je założą.
kumpel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kumpel » 12 lut 2019, 15:35

Poruszając się samochodem warto znać jakiś namiar na wulkanizację mobilną. W razie awarii opony dojadą pod wskazany adres i usuną usterkę. Sam miałem takie zdarzenie i szukałem na szybko kogoś przez internet. Niedaleko miejsca, w którym się znajdowałem znalazłem https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ . Zadwoniłem, skorzystałem i teraz mam już ich namiar zawsze przy sobie. Nigdy nie wiadomo, kiedy znowu może się przydać.
tom.m
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: tom.m » 12 lut 2019, 15:51

Przydatne pytanie, bo ostatnio musiałem skorzystać z usług wulkanizacja gorlice kiedy moje stare opony zaczęły wysiadać. Także na przyszłość też będę musiał szukać lepszych opon do samochodu :)
marek3333
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marek3333 » 19 mar 2019, 12:58

Racjonalne zużycie bieżnika masz w oponach auto-set.pl. Jak interesujesz się białoruskim ogumieniem to sklep wpisuje się w ten trend.

Wróć do „inne”