gdzie ubezpieczyć samochod?

opatka
Forumowicz
Forumowicz

gdzie ubezpieczyć samochod?

Postautor: opatka » 05 paź 2017, 18:15

czesc, planujemy z mężem kupić synowi pierwszy samochód,ale ceny ubezpieczeń oc i ac są strasznie wysokie. dlatego chciałam zapytać czy ktoś korzystał z porównywarek takich jak https://najtaniejuagenta.pl z cieawości porównywałam różne firmy i wygląda to obiecująco

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: gdzie ubezpieczyć samochod?

Postautor: miracle » 06 paź 2017, 11:25

Najtaniej wyszło mi OC w Link4.
milena1
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: milena1 » 07 lis 2017, 17:55

Jak najbardziej, warto poprzedzać wybór ubezpieczenia researchem i przekalkulowaniem, która oferta będzie najbardziej odpowiednia w przypadku naszego auta. Pamiętajmy też, że PZU nie jest jedyną firmą ubezpieczeniową. Może warto zapoznać się z propozycjami mniej znanych instytucji, jak na przykład: https://najtaniejuagenta.pl/you-can-drive-oc/? :)
sarita
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sarita » 08 lis 2017, 19:56

miracle pisze:Najtaniej wyszło mi OC w Link4.

Poczytaj sobie opinie o link4 zwłaszcza osób, które miały słtuczkę i chciały uzyskać odszkodowanie to się dowiesz czemu sa tani... badziewie.
kreatywny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kreatywny » 07 sty 2018, 17:37

Dlatego warto wybierać taką polisę, która dobrze nas chroni. Ja wybierając ubezpieczenia Zielona Góra to wiem, że wszystko będzie dopasowane do moich potrzeb i oczekiwań. Mój opiekun zawsze wypytuje mnie, co potrzebuję, mówi o tym, jakie są wykluczenia w OWU i wybiera najlepszą ofertę. Nauczyłem się, że oferta najtańsza nie zawsze jest najlepsza.

Wróć do „Przepisy, ubezpieczenie”