Jaki samochód dostawczy?

brygdus
Forumowicz
Forumowicz

Jaki samochód dostawczy?

Postautor: brygdus » 25 cze 2018, 09:16

Cześć!

Stoję przed poważnym zakupem samochodu dostawczego i nie mogę się zdecydować. Póki co rozważam któryś z modeli Renault: https://www.renault.pl/samochody/samochody-dostawcze.html, ale prawda jest taka, że nie jestem specjalistą od aut dostawczych, więc byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź. Jaki samochód polecacie? Albo jakiego nie polecacie. Myślę, że w moim przypadku każda informacja będzie cenna :D

mol5
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: mol5 » 24 wrz 2018, 16:33

Jeśli mowa o samochodach dostawczych, to na pewno zainteresują Cię nowe samochody dostawcze Iveco. Ich auta cieszą się sporą popularnością, z resztą sam widzę ich mnóstwo na drogach i to w różnych branżach. Samochód, którym zarabiamy na życie powinien być niezawodny a do tego ekonomiczny aby nam się opłacało.
bella3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bella3 » 20 lut 2019, 23:42

A Ford Tranzsit? z dostawczaków jakie mieliśmy wydaje mi się, że są najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe. A te nowe modele, na przykład Ford TRANSIT CUSTOM prezentują się prawie jak limuzyny i wyposażenie bardzo bogate już mają, na przykład system rozpoznawania znaków drogowych, oszczędne, emitują mniej spalin. w Krakowie w NH Motors mają w ofercie, szczerze to chyba większe wrażenie takie auto na mnie robi jak osobówki. No ale ja od wiecznie w transporcie siedzę to tych busów i vanów trochę widziałam i sporo kilometrów nimi narobiłam, wiem na co patrzeć i co się przydaje w takim aucie jak jesteś gdzieś w trasie.
monikabert90
Level 2
Level 2

Postautor: monikabert90 » 13 mar 2019, 08:26

My również planujemy zakup nowego samochodu dostawczego na naszej firmy jeszcze w tym miesiącu, najpierw jednak chcielibyśmy sprzedać nasze stare auto. Widzieliśmy na stronie https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-dostawczych/, że ten skup samochodów z Warszawy przyjmuje również auta dostawcze. Czy ktoś z Was miał z nim wcześniej do czynienia? Opłaca się tam sprzedać samochód?

Wróć do „Jakie auto kupić?”