Jaki niewielki miejski samochód

Ela78
Level 2
Level 2

Re: Jaki niewielki miejski samochód

Postautor: Ela78 » 25 lis 2017, 08:50

Jeśli szukasz samochodu zobacz koniecznie ofertę tego salonu w Jankach lub w Warszawie w Bawaria Motros MINI. Oferuja również auta w leasing lub nawet auta używane, ale kupowane w salonie i serwisowane w ASO. Takie auto 1-3-letnie - to praktycznie jak nowe, ale o ile tańsze. Bawaria Motors MINI - może to jest ta opcja, o która pytacie?

karolgor
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karolgor » 25 lis 2017, 17:44

Super, dzięki za ciekawe informacje na ten temat :)
Batelka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Batelka » 27 lis 2017, 11:04

poziomka pisze:Ja jak tak pomyślę i miałabym sobie coś teraz wybrać to pewnie bym wzięła Peugeota 208, fajny zwinny, zgrabny :) no własnie tak jak chcesz do miasta pośmigać. A z tego co widziałam to wyprzedają teraz rocznik 2017 i rabaty są spore.

Też lubię Peugoty, ale ja polecam 206 wydaje mi się dobrym rozwiązaniem :) Dodatkowo jeśli komuś w tym modelu potrzebna była regeneracja lub nowa tylna belka to polecam https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/ ... ugeot-206/ - ja jestem zadowolona :)
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 28 lis 2017, 16:40

W każdym aucie pewne części trzeba wymieniać regularnie. Dlatego ciężko powiedzieć, jakie auto sprawdzi się najlepiej. Ja obecnie mam przejechane 30 tysięcy kilometrów i muszę wymienić świece zapłonowe. Na szczęście w internecie są dużo tańsze niż stacjonarnie: http://swiece-zaplonowe.pl/.
matijuszczyk
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: matijuszczyk » 01 gru 2017, 15:53

moja żona ma toyotę yaris, fajne autko, mało pali, łatwo się można nim ustawić, jest bardzo zadowolona
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 14 gru 2017, 10:40

A volvo v 40 brałyście pod uwagę? To jest dopiero mega fajny samochód, luksusowy, wygodny, normalnie odpoczywasz nawet w korkach jak kupisz automat, można się umówić na jazdę próbną w salonie https://autogala.volvocars-partner.pl/ to nic nie kosztuje ale wrażenia nie z tej ziemi po prostu!
brygdus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: brygdus » 21 gru 2017, 17:23

Nie napisałeś tylko w jakim budżecie chciałbyś samochód? Bo jeśli zależy Ci na finansach to dobrym rozwiązaniem będzie przykładowo Dacia Sandero czy Lodgy: https://www.dacia.pl/samochody/pelna-gama.html. Oba modele zwrotne, niewielkie a do tego za odpowiednie pieniądze :)
andrew777
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: andrew777 » 22 gru 2017, 15:20

Ja sie niedawno przesiadłem z małego hatcha na korando które ma sporo więcej miejsca dla pasażerów i w bagażniku i nie narzekam. Do niskich nie należe więc musze mieć odpowiednią przestrzeń na nogi chociażby
wero2k
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wero2k » 06 mar 2018, 09:34

Bez budżetu ciężko wybierać. Jednym z głównym cech powinna być instalacja lpg. I to taka, która już jest założona. no chyba, że silnik gaźnikowy tobędzie taniej. Tak czy inaczej lepiej kupić z instalacją. No i teraz schody, ponieważ trzeba zapoznać się z podstawami jaka instalacja siedzi w silniku. Jest parę sposobów jak to zbadać, ale do tego odsyłam do google.
Awatar użytkownika
saraa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: saraa » 07 mar 2018, 07:45

A co powiecie o aucie używanym ale z salonu? Takie do 20 tys zł, miejskie. Które ewentualnie salony samochodowego polecacie z Warszawy lub Łodzi?
Awatar użytkownika
miastowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: miastowy » 08 mar 2018, 11:28

saraa pisze:A co powiecie o aucie używanym ale z salonu? Takie do 20 tys zł, miejskie. Które ewentualnie salony samochodowego polecacie z Warszawy lub Łodzi?

Sporo osób decyduje się na taki krok. To jest moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie z tego względu, że auta takie są często pozostawiane w rozliczeniu przez właścicieli samochodów którzy to po wyjeżdżeniu 3-4 lat decydują się na zmianę auta.
Można być pewnym co do przebiegu, stanu technicznego. Takie auta są również sprzedawane z gwarancją. Odsyłam jeszcze do komisu KIA, konkretnie tutaj: http://www.landcar.pl/?page=outlet
Mają całkiem duży wybór.
dusia
Level 1
Level 1

Postautor: dusia » 09 mar 2018, 11:13

A ja bardzo lubie Ople. To auta bardzo ekonomiczne i komfortowe. Myślę, że idealnie sprawdzają się do takiej codziennej jazdy po mieście ( w trasie też jest ok ). Teraz przymierzam się właśnie do zakupu nowego samochodu i wpadła mi w oko oferta http://opel.autocenter.krakow.pl/. Czy ktoś miał już okazję z nimi współpracować i podzieli się opinią ?
karollav577
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karollav577 » 09 mar 2018, 16:19

Ciekawe propozycje na niewielkie miejskie samochody dajecie, według mnie może jakaś Toyota Corolla ? Moja mama nią jeździ i się super sprawdza :)

serwis macbook Wrocław
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pepperoni » 14 mar 2018, 09:51

Mi się bardzo podoba mazda cx-3, wygląda designersko i dynamicznie i od znajomego który ma ten model wiem że jazda to sama przyjemność i w mieście i w trasie. Bardzo dynamicznie można jeździć, co podczas jazdy w mieśie jest kluczowe.
katarzyna.janiszewska93
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: katarzyna.janiszewska93 » 20 mar 2018, 14:30

Ja polecam jakieś mini auto na przykład kubota z402. Moim zdaniem to bardzo fajne auto idealne do miejskiego zgiełku.

Wróć do „Jakie auto kupić?”