Honda CR-V, co sądzicie?

DamianSom
Level 1
Level 1

Honda CR-V, co sądzicie?

Postautor: DamianSom » 11 lut 2019, 12:19

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego auta i stąd moje pytanie, na jakiego producenta warto postawić oraz co sądzicie o Hondzie CR-V? Szukam czegoś większego dla siebie i dla mojej rodzinki, czy jesteście mi w stanie pomóc? Z góry ogromne dzięki za wszystkie konkretne odpowiedzi!

JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Re: Honda CR-V, co sądzicie?

Postautor: JarekM » 13 lut 2019, 11:05

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości auta to tutaj w pełni jestem za Honda CR-V w salonie HondaPlaza Warszawa będziesz mógł go dokładnie sprawdzić również na jeździe testowej. Do tego nie ma problemów z poziomem obsługi, czy też zbyt wysoką ceną ponieważ właśnie trwa wyprzedaż rocznika 2018 czyli najlepszy czas na ich zakup :)
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 15 lut 2019, 12:27

Jak najbardziej, moim zdaniem to świetne miejsce dla osób które szukają przede wszystkim profesjonalizmu zarówno podczas wyboru auta jak i przy późniejszym serwisie. Dotrzymują danego słowa, do tego oferują niezłe warunki i mam nadzieję, że tak pozostanie bo jak na razie w stolicy nie trafiłem na lepsze miejsce z japońskimi autami oraz motocyklami Hondy.
MarcinM
Level 1
Level 1

Postautor: MarcinM » 18 lut 2019, 13:54

Możesz sobie również sprawdzić kanał HondaPlaza na którym znajdziesz również specjalnie przygotowane filmy z testów tego auta i nie tylko więc dokładnie przekonasz się czy jest to coś odpowiedniego dla Ciebie, cena i też dokładny opis znajdziesz na ich stronie internetowej i już w salonie wszystko Ci się dokładnie rozjaśni także nie ma co zwlekać zanim rabaty znikną :)
poziomka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: poziomka » 28 maja 2019, 10:18

A mazda? ja swoją kupowałam w salonie w Czestochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ Bardzo dobre samochody, dobre silniki, oszczędne. Moim zdaniem jedna z najlepszych marek aktualnie. A mają kilka super SUVów w ofercie

Wróć do „Jakie auto kupić?”