Rodzinny samochód na dłuższe trasy?

kamai
Forumowicz
Forumowicz

Rodzinny samochód na dłuższe trasy?

Postautor: kamai » 12 sty 2018, 08:12

Jakie auto polecicie na dłuższe trasy dla rodziny z dwojgiem dzieci? W listopadzie urodziły się nam bliźniaki no i stare auto niestety okazało się trochę za małe i niezbyt komfortowe. Mamy spory budżet bo nieco ponad 70tys ale nie chcemy nie trafić z wyborem, pomożecie? :hyhy:

poziomka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Rodzinny samochód na dłuższe trasy?

Postautor: poziomka » 14 sty 2018, 13:39

no ja to wiem jak to jest z dzieciakami ;D kurczę my się też jakiegoś większego auta naszukaliśmy i sporo zachodu z tym było. Ale mamy Peugeota 5008 i on się sprawdza doskonale, pojemność ogromna, wszystko spokojnie wchodzi i każdy ma sporo miejsca dla siebie
foczka
Level 1
Level 1

Postautor: foczka » 15 sty 2018, 08:55

Ja na Waszym miejscu stawiałabym na BMW. To niezawodne niemieckie samochody. Można pomyśleć także o aucie używanym ale z polskiej dystrybucji. Wiele takich ofert znajdziecie u dealera Bawaria Motors. Bardzo fajną opcją jest też możliwość wzięcia BMW kredytu. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tu: http://bmw-uzywane.com.pl/baw/finansowanie/134,Finansowanie.html.
wilkat80
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wilkat80 » 23 sty 2018, 11:43

Najlepsza opcja na wyjazdy przy większej ilości pasażerów to wersja kombi jakiegoś większego modelu. W tej kategorii przychodzi mi na myśl Mazda 6. Zgrabne autko z dużą przestrzenią dla osób w środku i na bagaż. Bardziej wymagający mogą zamontować dodatkowego packa na dachu i wszystko się zmieści. Nowy model z przyzwoitym wyposażeniem w trochę mocniejszej wersji silnikowej to wydatek rzędu 130 tys. zł - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/modele/2015-mazda6. Nie jest to najtańszy samochód tej klas na rynku. Ale są droższe :]
Rysiek91
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Rysiek91 » 23 sty 2018, 12:47

Polecam Opel Zafira C, w tym budżecie powinniście kupić samochód w miarę świeży rocznikowo oraz z małym przebiegiem, proszę szukać wersji COSMO (bogate wyposażenie)

Wróć do „Jakie auto kupić?”