Samochód nowy, czy używany?

gardenia
Level 1
Level 1

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: gardenia » 25 kwie 2020, 18:57

Kupując samochód na firmę mocno bym się zastanowiła, czy kupować auto używane. Myślę, że to zawsze ryzyko, bo nie wiemy w jakim stanie kupimy samochód. Ostatecznie ma on zarabiać na firmę, zatem nie można sobie pozwolić na przestoje w firmie w związku z jego naprawą. Dlatego też lepiej skorzystać z leasingu na samochód https://www.scmultirent.pl/ i kupić je po prostu nowe ze wszelkimi gwarancjami etc. Pewnie gdybym kupowała auto prywatnie rozważałabym możliwość kupna auta używanego. Chociaż kto wie, musiałabym to porządnie przemyśleć.
andrew777
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: andrew777 » 26 kwie 2020, 21:42

Nowy, wiadomo że to większa wygoda. XLV z salonu można zgarnąć w podstawowej wersji w dobrej cenie, a to przestronny suv dla całej rodziny
lotta
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lotta » 23 maja 2020, 10:53

Nowy lepszy, ale jak kogoś nie stać, to polecam auto np. 3-letnie. Na pewno kilka ładnych lat pojeździ bezawaryjnie, a cena nieporównywalnie niższa:)
Daniel332
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Daniel332 » 27 maja 2020, 20:31

Jeśli szukasz samochodu to polecam https://centrumpoznan.pl/ . Jest to lider sprzedaży samochodów w Polsce. W mojej firmie zakupiliśmy od nich najlepsze samochody. Korzystna oferta cenowa była bardzo ważna, w dodatku minimalizuje to koszty zarządzania flotą. Oferta tej firmy również jest ważna bo przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2
remana
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: remana » 28 maja 2020, 12:34

Kupno używanego chyba jednak najbardziej się opłaca. Jeżeli oczywiście samochód jest w dobrym stanie. Ja najbardziej chciałabym jakieś auto sportowe. Podobają mi się strasznie nowe modele Lamborghini albo Ferrari, no ale to już wyższa półka cenowa.

Wróć do „Jakie auto kupić?”